Mapetite

Regisztráció dátuma: 2014. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Body&Soul Mini Make-Up Tojás

Body&Soul Mini Make-Up Tojás
2017. április 9.

Ma mikor megláttam glamour napi shopping közben,azonnal a kosárban landolt. Annyira kis cuki :D Nem vártam csodát a termékkel kapcsolatban de amikor hazaértem,lemostam az egész sminkem és a kis szerzeményeimmel együtt ezt is kipróbáltam. Elég szokatlan hogy ilyen aprócska. Kimostam,és nedvesen hagytam de csak egy kicsit duzzadt meg, és nem is túl puha. Használat közben a dolgát jól végzi,szuperül fekszik a szem alatti területen,és az arc kissebb területein,mint pl.az orr melletti rész. Még meg kell barátkoznunk,és kicsit kemény az anyaga de az ötlet szuper!

Essence Pocket Beauty Összecsukható Púderecset

Essence Pocket Beauty Összecsukható Púderecset
2015. november 2.

Tragédia milyen szúrós,kemény,merev ecset.Amikor kimosom engedi a színét (nem a bele ragadt pirosítóét) és fura szaga is van. Kispadon csücsül egy jó ideje. Még jó hogy nem egy nagy kiadás volt,mert anno valami magazinhoz kaptam.

Isana Young Mattierende Creme

Isana Young Mattierende Creme
2015. szeptember 24.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Csak gyorsan kellett egy hidratáló ,és ezt kaptam le a polcról de nekem nagyon bevàlt. Jól mattít,egész nap hidratál,összehúzza a pórusaimat,és mióta ezt használom nem is igazán van szükségem primerre sminkelés előtt. Teszi amit ígér. Újra fogom venni.