maple

Regisztráció dátuma: 2022. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. Jart+ Dermask Vital Hydra Solution Water Jet Facial Mask Sheet

Dr. Jart+ Dermask Vital Hydra Solution Water Jet Facial Mask Sheet
2024. május 11.

Nekem nem volt semmi gondom ezzel a maszkkal, a repülőn tettem fel, amikor általában szárazabb is a bőröm, és nagyon szépen hidratálta azt. Az anyaga nagyon jó, a maszk maga hűsítő hatású, ami elég sokáig tart, én 1 órán keresztül hordtam, és feltevés után körülbelül 40 percig éreztem a hűsítő hatását. Valóban kicsit erősebb szaga van, de én nem sokáig éreztem, mert feltevés után pár perccel már teljesen el is illant. Nekem bevált, és újra szeretném venni a jövőben mindenképp.

Tonymoly I'm Real Lemon Mask Sheet Brightening

Tonymoly I'm Real Lemon Mask Sheet Brightening
2024. április 17.

Ennek a maszknak is csak 4 csillagot tudok adni az illeszkedés miatt, be kellett vágnom az orromnál és a szemeimnél, hogy jobban illeszkedjen. Ezen kívül egyébként a maszk kicsit vastagabb anyagból van, mint egy általános koreai maszk, és az illata citrusos, viszont engem inkább szúnyogriasztóra, illetve citromos kézfertőtlenítőre emlékeztet, mint magára a gyümölcsre. Van még a csomagolásban egy kis extra szérum, amit fel is kentem a nyakamra. Egyébként nem rossz maszk, tényleg világosított a bőrömön, viszont utána le kellett öblítenem az arcomat, mert kicsit hámlasztó hatású, de ez az én bőrömnek nem gond.

The History Of Whoo Jinyul Balancer

The History Of Whoo Jinyul Balancer
2024. április 7.

Nagyon jó kis termék, egy tesztert kaptam belőle és viszonylag sokáig tartott. Én folyékony toner után használtam, az állaga olyan, mint egy sűrűbb szérumé, az "illata" elég fura, de nagyon gyorsan beszívódik. A nagy kiszerelést nem fogom megvenni, mert nincs szükségem ilyen termékre jelenleg, illetve a folyósabb tonereket preferálom, de ajánlom mindenkinek, aki szereti a The History of Whoo termékeket, és egy jó tonert keres.

2 ÖSSZETEVŐ

Beta Phosphorus Kockázat: