mar

Regisztráció dátuma: 2017. március 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. május 26.

Ha jól értettem a leírását, hidratálásra szánták ezt a szérumot, de nálam semmi hatása nem volt. Míg egy hialuronsavas terméknél érzem, hogy feltöltöttebb, jobb tapintású a bőröm, ennél nem volt meg ez az érzet.
Egyébként egy teljesen vízszerű, híg folyadék. A sűrűbb szérumokat jobban szeretem, mert közvetlenül az arcomra tudom cseppenteni, de az ilyenek lefolynak. "Felkenve" mintha egy vékony olajos réteget hagyna, de ez gyorsan eltűnik nyomtalanul, és lehet tovább haladni a rutinnal.
Nem rontott a bőröm állapotán, nem okozott pattanásokat, irritációt stb., de nem is adott semmi pluszt.

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. március 25.

Tíz kis tasaknyi mintát rendeltem eBay-ről, így csak néhány napnyi tapasztalatom van vele. A tasakokban elég kevés krém volt, egy alkalomra 2-3-at használtam el.
Valóban vizesebb érzetű, de ettől nem lesz folyós vagy híg. Könnyű eloszlatni a bőrön, nem kezd kukacosodni kenés közben, jól el lehet dolgozni. Fehér réteget sem hagy, erre voltam leginkább kíváncsi. Viszont azt vettem észre, hogy a nap folyamán (gondolom, ahogy megszárad, vagy a bőröm kezd kiszáradni talán) elkezd leperegni apró morzsákban. Ez az egyetlen negatívuma, mert egyébként minden oké lenne vele. Jók az összetevői, itthon is viszonylag könnyen hozzáférhető. Szemkörnyéken is tudtam használni, mert nem csípte a szemem. Még az árával is ki tudtam volna egyezni, ha nem lenne ez az egy számomra zavaró tulajdonsága.

Lirene C+D Pro Vitamin Energy Arcszérum

Lirene C+D Pro Vitamin Energy Arcszérum
2020. február 19.

Vakvásárlás volt, nem találtam infót az összetételéről. Éppen nem volt C-vitaminos szérumom, így gondoltam, teszek vele egy próbát.
Valahol sejtettem, hogy alkoholos lesz, de szerencsére nem okozott problémát. Nem szárított, de hidratáló hatást sem igazán vettem észre. Hidratálókrém alá elment.
Akadt néhány halványítani való pigmentfoltom, de napi egyszeri használat mellett nem volt hatással rájuk. (Bár a leírása szerint nem is ez a funkciója.)
A szemcsék szerencsére csak dísznek vannak benne, nem jutottak be a pumpába.