Marababa

Regisztráció dátuma: 2014. március 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Avon Rare Gold

Avon Rare Gold
2022. január 10.

Szerintem ez az AVON egyik legmegosztóbb illata. 1995-ös kreáció és valóban hordozza az akkortájt erős illatjegyeket. Mint fentebb írtam édes ugyanakkor erős illat, nem szabad sokat használni belőle, mert túlságosan tömény. Az ilang-ilang, a frissen édes bergamott és a mandarin jegyeivel nyit, szívillatát pedig a jázmin, narancsvirág, gyöngyvirág, a tubarózsa, gardénia és az aldehidek alkotják. Az alap a szantálfa, a borostyán és a porszerű fás vanília. Használat előtt mindenképpen érdemes próbát tenni. Jómagam nagyon sokat gondolkodtam a vásárláson, engem a testápolója győzött meg. Téli illatként szerintem nagyon különleges és egészen biztosan nem jön velem szemben az utcán. Nagyon tartós, elegáns és nőies illat. Leszáradáskor azonban rendkívül kellemes tiszta szappanillatot áraszt. Ár/érték arányban szerintem verhetetlen.

Avon Little Black Dress - Pink Edition

Avon Little Black Dress - Pink Edition
2021. március 23.

Kevés AVON parfümöt vártam annyira, mint ezt, mert a régi Little Pink Dress-t imádtam. Nekem már van egy teljes üveggel. Olyan, mintha egy időkapszulába kerültem volna, nagyon finom, jókedvre derít, azonban nem a régi rózsaszín, sokkal inkább (ahogyan előttem is írták) a régi Little White Dress-re hasonlít az illata. Nagyon fogom szeretni. :)

Gres Cabochard

Gres Cabochard
2020. október 30.

Mindenképpen szerettem volna kipróbálni ezt az illatot, látom, hogy sokan kedvelik, velem sajnos nem működik.Felteszem eladásra, csakúgy, mint a 2019-es EDP-t