marbi

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2020. február 25.

Az első néhány használat után olyan volt, mintha irritálná a fejbőrömet, ezért néha felváltva használtam más samponnal, aztán nagyjából hozzászoktam. A korpásodáson nem segített 100 %-ban és kicsit emellett is viszket a bőröm, de hozzátenném, hogy egy ideje már semmilyen drága gyógyszertári sampon se segített hosszútávon. Hajpakolást használok mellette, mert úgy érzem nagyon szárít. Viszont ami számomra nagy öröm, az az, hogy eddig akármivel mostam hajat, mindig nagyon hamar zsírosodott. Általában 2 naponta muszáj volt hajat mosnom, mert 1 nap után már csúnya volt. Emelett a sampon mellett viszont 3 napig vígan el vagyok és kb. 1 hónapja használom.

Fleur De Lin Arclemosó Mandulaolaj

Fleur De Lin Arclemosó Mandulaolaj
2020. február 19.

Nem rég vásároltam, de nagyon hamar megszerettem. Eddig arclemosó tejeket használtam csak, de úgy érzem, hogy a bőrömnek jobb ez az olaj. Sminket is tökéletesen eltávolítja.

Fleur De Lin Hidratáló Arckrém

Fleur De Lin Hidratáló Arckrém
2020. február 19.

Nagyon jó kis krém. Jó az illata, finom az állaga, szeretem használni. Elöszőr kicsit nehezemre esett megvásárolni, mert drágának találtam az árát a mennyiséghez képest, viszont nagyon lassan fogy, úgyhogy megéri. :)