marcha

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2020. július 13.

Hát, ez nem lett szerelem, pedig általában a mások által kiutált spirálokkal is sikerül boldogulni. Tény, hogy nagyon szép, éjfekete színe van és könnyű lemosni, viszont nem dúsít, nem hosszabbít, és még össze is áll csomókba a pillám. Több réteget felkenve sem tudok az eredményen javítani. Teljesen átlagos, olyannak javaslom, akinek amúgy is szép szempillája van, és csak át akarja húzni egy kicsit, vagy annak, aki a minél natúrabb hatásra utazik. Nagyon sajnálom, mert jó árban van, és nagyon szerettem volna szeretni a Maybelline sok évtizedes sztárspirálját.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2020. július 13.

Jöttem felpontozni. Mindig drogériás primereket veszek, és a többinél nem igazán láttam, hogy bármit is csináltak volna az arcommal, ez az első, amivel meg vagyok elégedve. Felkenem, és azonnal látom, ahogy feltölti a pórusokat és a kisebb egyenetlenségeket a bőrömön, alapozás után is észrevehetően szebb és vele a bőröm és én pont azt várom egy primertől, hogy a gyógyuló arcomat egységesítse. Tény, hogy fura szaga van, és tény, hogy nagyon óvatosnak kell lenni, különben morzsálódik. Én apró pöttyönként viszem fel, és nagyon finom mozdulatokkal belesimogatom a bőrömbe, majd szintén óvatosan lesöpröm a kis morzsákat. Macerás, de ha már megvettem, elhasználom, és megéri kínlódni vele a végeredményért, úgyhogy elnézem neki.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2020. június 7.

Rettentő gyorsan zsírosodott tőle a hajam, de mivel home office-ozom és nem látja senki, nem adtam fel, mert elképesztően puha, fényes és illatos lett tőle a hajam. Pár hét alatt hozzászokott a fejbőröm, és már nem zsírosodik gyorsabban, mint a Pantene-nel. Hatalmas szerelem lett.