Marcipancica

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Pat McGrath Labs Permagel Ultra Glide Eye Pencil

Pat McGrath Labs Permagel Ultra Glide Eye Pencil
2023. december 16.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjceruzát, vonalat is szeretek húzni vele és tight liningra is szuper. Arra számítsatok hogy nagyon erősen pigmentált, szóval ez nem egy diszkrét termék. Nekem feketében van meg és tényleg szénfekete, nagyon látványos, mindemellett szerencsére nem maszatolódik és tartós. Szerintem sehol sem állítják hogy vízálló, de eddig nekem az esőt jól bírja. Ha az alsó vízvonalba húzza az ember akkor ne számítson egy kis diszkrét árnyékra a szempillák tövében, ez ilyen krémesen beterít mindent, ha értitek mire gondolok… Szóval én nagyon szeretem, de mindennapokra csak óvatosan használom. Viszont smoky eye-ban verhetetlen!

Pat Mcgrath Labs Limited Edition Venus In Fleurs Luxe Quad: Voyeuristic Vixen

Pat Mcgrath Labs Limited Edition Venus In Fleurs Luxe Quad: Voyeuristic Vixen
2023. december 16.

Nekem a sima fekete dobozos verzió van meg, de nagyon szeretem ezt a palettát. Egy matt, egy sima shimmer és 2 special shade van benne (az utóbbiakhoz javaslom a glitter glue használatát, különben pereg egy picit. Vagy legalábbis nedves ecsetet.) Az egyetlen matt szín a palettában szerintem túl sötét ahhoz hogy jó crease árnyalat legyen, legalábbis az én bőrszínemen ami elég világos, úgyhogy emiatt más palettákból szoktam ezt kipótolni. Viszont a színek és a minőség kiváló!

Lancôme Lash Idôle Liner Szemhéjtus

Lancôme Lash Idôle Liner Szemhéjtus
2022. szeptember 13.

Nekem sajnos nagyon nem jött be... Maga az anyaga szuper, tartós, könnyálló, szép mély fekete, de sajnos az applikátora nagyon rossz. Amikor csak a kezemre húzok vele vonalat szuper, de a szememen nem tudom rendesen használni, mert egy perc után kiszárad, nem jön belőle, és még azt is leszedi amit sikerült felszenvedni vele. Pedig új. Ebben a kategóriában a Guerlaint tudom ajánlani.