Marcipancica

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Lancome Lash Idole Liner Szemhéjtus

Lancome Lash Idole Liner Szemhéjtus
2022. szeptember 13.

Nekem sajnos nagyon nem jött be... Maga az anyaga szuper, tartós, könnyálló, szép mély fekete, de sajnos az applikátora nagyon rossz. Amikor csak a kezemre húzok vele vonalat szuper, de a szememen nem tudom rendesen használni, mert egy perc után kiszárad, nem jön belőle, és még azt is leszedi amit sikerült felszenvedni vele. Pedig új. Ebben a kategóriában a Guerlaint tudom ajánlani.

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate Fiatalság Akticáló Koncentrátum

2022. július 11.

Nekem tökéletesen bevált! Nagyon szeretem az állagát, nem zsírosítja az egyébként erre sajnos hajlamos bőrömet, amióta ezt a szérumot használom nagyon sokat javult a bőröm általános állapota. A ráncokra is hatásos és smink alá is tökéletes!

Redken Color Extend Magnetics Sampon

Redken Color Extend Magnetics Sampon
2022. június 24.

Balzsammal együtt használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele! Nagyon finom az illata, selymes, fényes tőle a hajam, régen két naponta mosni kellett a hajamat, most van hogy egy hetet is kibír és ami a legjobb h nem frizzy a hajam tőle. Nem számítottam rá hogy megoldja ezt a problémát is, de nagyon kellemes meglepetés volt! Nekem szőkítve van a hajam, és én azt tapasztalom hogy azért kicsit mindig fog sàrgulni (évente 2x szoktam copacabana festést kérni csak) de egyébként abszolút nem vészes, lila sampon kell mellé szőkített hajra, de hát ez nem is egy kifejezetten szőke hajra való termék. :) csak ajánlani tudom!! És tényleg sokáig elég, nagyon megéri az árát!