marcipanfelho

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lime Crime Rúzs

Lime Crime Rúzs
2014. március 24.

3-at is rendeltem belőle és imádom őket! A D'Lilac, Geradium és a Coquette árnyalat van meg. Mind nagyon pigmentált, nagyon krémes, viszonylag hamar ,,megszáradnak" és utána nagyon tartósak. :) A D'Lilac a kedvencem, nagyon különleges szín és egy pink szájkontúrceruzán gyönyörűen néz ki!
Csak ajánlani tudom ezeket a rúzsokat! :) Biztos beszerzek majd több árnyalatot is csak elég borsos az ára. :D

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2014. február 7.

Nekem a 406-os purple heart van meg, azt hiszem 2400Ft volt. Gyönyörű színe van, egy rétegben még elég világos de két rétegben nagyon jó. A száradása lehetne gyorsabb is, de nem vészes. Az ecsete is jó és tartós is. :) Nekem fedőlakkal 4 napig tökéletesen fent maradt a körmeimen és az 5-ik napon kezdett el lepattogni de csak a körmöm végéről egy kicsi, már majdnem egy hete rajta van a körmömön és csak a körmöm legvégéről pattogott le kicsit. :) Szerintem megérdemli az 5 csillagot. Kinéztem már más árnyalatokat is, csak nekem elég drága ez a lakk.

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer
2014. január 24.

Update: Már régebb óta használom és még mindig minden oké. :) Nekem nem okoz pattanásokat és ugyanúgy beválik. Van amikor többet használok belőle és nekem akkor sem csúszkál vagy ilyesmi. Nagyon szeretem.

Kb 3x használhattam eddig és nagyon jó. Keveset használok csak belőle a hab állaga miatt. Teszek egy-egy kis pöttyöt a homlokomra, az orcáimra, államra meg az orromra és a kezemmel jól eldolgozom. Nagyon simává és selymessé teszi a bőrt, nagyon kellemes érzés. Az alapozó sokkal simábban megy föl rá, nekem egyáltalán nem csúszkál vagy ilyesmi. Nagyon tetszik :) pattanásokat nekem egyelőre nem okozott.