Marcsi326

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre
2016. december 1.

Miután igen mellényúltam egy Avon krémmel, így úgy döntöttem, hogy visszatérek a jól bevált Vichy márkához. Régebben nagyon sok krémet kipróbáltam, de nem sok sikerrel. Nem szívódtak be rendesen, kizsírosodott a bőröm. A Vichy Aqualia Thermal krémjét használtam eddig. Megakadt a szemem ezen a krémet. A webáruház munkatársa segített, mert még a Liftactiv krémen gondolkodtam, de ő inkább a Neovadiolt ajánlotta. Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Nappali krémnek használom. Nagyon lágy, jól felszívódik, nem hagy olajos érzetet utána és a bőrön sem zsírosodik ki tőle. Nagyon szeretem felkenni, mert azt érzem, hogy életre kel tőle a bőröm. Egy hete használom és azt látom, hogy sokkal kipihentebbnek, élettel telibbnek látszik az arcom tőle. Még van egy tégely az Aqualia Thermal éjszakai krémből, így éjszakára még azt használom, de alig várom, hogy a Neovadiol éjszakai krémjét is kipróbálhassam.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2016. november 22.

Hosszú évekkel ezelőtt egy bőrgyógyász ajánlotta, hogy ezzel próbáljam a szememről a sminket lemosni. Úgy voltam vele kipróbálom, veszíteni valóm nincsen vele. Nem veszítettem, hanem nyertem !!!! Azóta más lemosót nem vagyok hajlandó még kipróbálni sem, olyan szenzációs. A sminket maradéktalanul leviszi, nem csíp, nem zsíroz. Nagyon jó, tiszta érzés marad utána. A patikákban szokott lenni 2 db akciósan, úgy meg pláne megéri, mert nagyon sokáig elég. Nem romlik meg és nagyon kiadós !!!

Avon Anew Ultimate Nappali Krém SPF25

Avon Anew Ultimate Nappali Krém SPF25
2016. november 22.

Hatalmas csalódást okozott a krém, pedig nagyon vártam, hogy megérkezzen. Nagyon nehezen szívódott fel, olajos érzetet hagyott maga után. Egy kis púdert használtam, de fél óra múlva olyan zsíros volt az arcom, mintha olajjal kentem volna be. És az illata rettenetesen erős. Nagyon túlzásba vitte a cég a parfümözést. Alig várom, hogy hazaérhessek és lemoshassam, mert reggel óta fáj a fejem tőle. Nem értem, mert a kozmetikai cégek egyre inkább arra törekednek, hogy az illatanyagokat minimalizálják. Itt sajnos maximumra sikerült. Egy krémtől inkább egy könnyű, friss illatot várnék, nem egy erős parfümillatot .... Nem fogom többet használni, az biztos.