Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Paco Rabanne Olympea Parfum 2024

Paco Rabanne Olympea Parfum 2024
2024. május 20.

Most néztem meg az árát,így elképesztő,,,Ha viszont nem ismerném egyáltalán ezt az illatvilágot,és újdonság lenne,tőlem 4csillag.
Az anyaillatot akkor teszteltem amikor megjelent,de még ilyen távlatból is ,szerintem ő nem hasonlít rá.
Ha esetleg Black Opium tetszik ,ez is érdekes lehet. (Opium pesze jobb) tartós volt rajtam.

Initio Parfums Rehab EDP

Initio Parfums Rehab EDP
2024. május 7.

Nem tudom mihez hasonlítani,látom másoknak sikerült (de én azt sem ismerem),,Rögtön a felkenés után tetszett,úgy éreztem h nőként ezt viselném, de ,nem túl gyakran.Később már ezt is elvetettem,mert rajtam már férfias parfümként illatozott.,Nem rossz parfüm,kellemes levedulás,jól adagolt dohánnyal,ami a végére érve beédesedik.Mivel nem kiugró,csak árban,tőlem 3 csillag

Unique'e Luxury Hidden Accords

Unique'e  Luxury Hidden Accords
2024. május 2.

Vásárlásom lehetővé tette h válasszak mintát,és egy picit bánom,meg nem is.Annyira ismerős szeretett illatot éreztem,igaz h másképp de mégis,Aztán jött a felismerés ,h ez bizony Nishane Hundred Silant Ways amit én imádok,Talán valamivel sűrűbbnek érzem,lehetne a gyönyörűséges nővére.
Nekem Nishane egy fokkal kedvesebb, (frissebb-üdítően kis kacérság áramlik) de azt is elfogadnám ha másnak viszont ő lenne az igazibb.
Tartóssága jó.