Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lacoste-Pour Femme Elixir EDP

Lacoste-Pour Femme Elixir EDP
2021. május 7.

Ha őt választanám csak egy célom lenne,vissza a gyökerekhez,,,,amikor semmi különlegesre nem vágytam,de mégis jó illatot kerestem,és benne abszolút megvan minden amit szépnek hiszek, Nem mostanában teszteltem, de nem felejtettem el milyen elragadó finom parfüm,,,,valamennyire ismerem a korosztályom ízlését ( idősebb) a többség erre ötöst adna!

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. április 25.

A vélemények miatt mertem kipróbálni,árban és hatásában SZUPER termék! Amúgy is érzékeny a bőröm,ez a mostani időszak meg lapátolta a stresszt+maszknak a használata,,,, apró piros foltok egyre gyakrabban , Nem tüntette el,teljes egészében,de sokat javított rajta, Nagyon kellemes,gyorsan felszívódik,semmi ragacs érzet,jól rétegezhető,...mindenképp újra fogom venni!

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Clinique Moisture Surge Overnight Mask
2021. április 18.

Egyetlenegy termékhez ragaszkodom arcápolásban,,,Shiseido alvómaszkjához,mert tényleg van eredménye. De hajlandó voltam megszakítani a használatát érte,láttam a sok pozitív véleményt,és megvettem. Bevallom alig várom h elfogyjon,és visszatérjek a megszokotthoz. Elég jó termék simít és puhít,és lehet h a korosztályom miatt (50+) már többet igényelnék,,,,Shiseido feltölti az arcomat (olyan mintha pumpálná a nedvességet,) ezáltal emel is rajta,,,nála ez nem történt meg,irritációt nem okozott szuper érzékeny vízhiányos bőrömnél.