Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2022. május 20.

Az intenzív változat az egyik parfüm amit jó lenne megismernem KM-es vélemények alapján gondolom h tetszene,,,,helyette csak ez van,de nagyon bízom benne,h lesz különbség.köztük! Körtével nem vagyok annyira jóban,kivétel Versace Yellow Diamond régóta bírom szépségét, Ez sem rossz,aztán igazából lapozni szeretnék,,,,valamit kellene mondani róla, hát akkora biztonság az első,,,,vizes rózsák körtével,majd a gyümölcsöt felváltja a jázmin,a pézsma nem erős benne.pici púderes hatás.
Komfortjából én nem kérnék!,Szubjektív 3 csillag,de a mostani felhozatalhoz képest 4 csillag körül van szerintem.

Creed Love In White

Creed Love In White
2022. április 25.

Jócskán alul értékelt szerintem,és nem ő az egyedüli aki itt így járt,,,,én nagyon ajánlom a mintát,minden esetben,Vannak olyan parfümök,ízléstől,kortól,meg minden mástól függetlenül,h nem lehet "fogást" találni,nincs mibe belekötni,hacsak nem magunkba,..Egy egész életen át kísérhet az illata,valamit visszalop hozzánk,azt a korszakot idézi fel nekem leginkább,,,ártatlan,őszinte,a szelleme patyolat,még hibát nem ejtett,sem magában,sem másokban.
Menyasszonyt is kísérhet az oltárhoz,alkalmi de hétköznapok boldogsága is.Rajtam ez inkább citrusos virágos,majd porszerű,de nem száraz,a leszáradás hozza ezt a frissen kaszált fű érzetet,,elképesztő h milyen szabadon szárnyal a szépsége,Kihagyni nem érdemes,luxus-komfort,szuper tartóssággal.

UP, Amikor én véleményeztem ,3 évvel ezelőtt,,,,azóta feljebb mentek a csillagok. ( a közösben)Nekem régen és most is ,a maximum ELSÖPRŐ az érzés,a viselet,mindent beletoltak és nem pancsolták szét az ÍZLÉST, Biztosan tudom valamikor lesz nekem!

Yves Saint Laurent Paris EDT

Yves Saint Laurent Paris EDT
2022. február 20.

Őszintén, nehéz viselet az életkorom,kárpótlás érte a '80-as évek ,nekem az évtized vége nőként egy életre szóló emlékek halmaza.De mégsem ismertem ezt az illatot,,hát persze, mert csak az Opiumot használtam ,nem érdekelt rajta kívül sokáig semmi más! Új illatom FM.Lipstick Rose,és láttam a fragin őt is megjelölve,ezért próbáltam ki,vintage verziót,de mindenképp fogom a mostanit is. Nagyon féltem tőle,a gyöngyvirág dominanciája nem kedvenc.
Ha ruhára fújom nem gond,de a bőrömön már igen.,Ettől függetlenül nagyon szépnek érzem,a kor szellemét hozza az biztos,,,túl sok az elején a virágosság,vibráló ez a színesség,de a múltban ebben éltünk,,.az egész olyan,mint egy elfeledett sminktáska,és most megtaláltam,Régi kozmetikumok,sminkek felidézése,Nem lennék önmagam,ha nem szeretném.