Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lanvin Rumeur EDP

Lanvin Rumeur EDP
2019. november 18.

Csak néztem h ki az alkotó,,,mert én őt imádom MFK,jó hát tud ő olyat is ami nekem nem tetszik,bár a Baccarat is így sikerült, Nem egyformán érezzük az illatokat+ kémia.Azért látom van aki szintén acetont említ úgy mint én,Később már kellemesebb lesz,gyöngyvirágos édeske,,,ez a virág meg itt nem is létezik.A leszáradásnál már nem hangsúlyos,kár mert ez valamennyire jó része a parfümnek,ezután vált valamibe amit nem bírok,Kedvező ára miatt sem ajánlanám vakon.Nincs szívem lepontozni,lehet én nem vagyok jó hozzá.

Memo Paris Tamarindo EDP

Memo Paris Tamarindo EDP
2019. november 14.

Hű szívből jön a köszöntő,,,,mert ha többi is ilyen mint ő,akkor nem lesz bajunk egymással. Trópusi fűszeres örömbomba találat ért,és ebben a hangulatban bármikor ott ragadnék (főleg ha meg tudnám venni,de ha jól látom mindegy,mert már elfogyott),,Nagyon fogják szeretni nők-férfiak egyaránt,mindkét oldal egyformán jutalmazva,és aki fél a maszkulin hatásától mégis,felesleges mert nem ilyen, Buja lédús gyümölcsök fröccsenése,ananászos gyönyörű szeletkékben a hangsúly,ezután kicsi kókusz,de van egy hatalmas virág,díszként koronáz,,,,tubarózsa cuppantja a vágyat,Nem lesz édes a vaníliától,pont így jó.
Tenger napsütés SZABADSÁG,,és ez hosszú lesz,nagyon tartós. A kezdés szerintem is egy kicsit Shiseido Zen hatásában inkább,mint illatban, teljesen másképp alakul.Megérdemelt maximum!

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. november 5.

,Helyembe hoztak most egy mintát,bőrön nem tudom milyen,,,, Cinema nem az biztos,amit így kiszagoltam Lolita Lempicka Lolita út,amit imádok.,de kevésbé édes Csábító illat,nekem nagyon tetszik,nem mindenki bízik ebben az aromában,az már jól látszik a véleményekből,kicsit maszkulin,de férfiasság az fényévekre tőle.Olyan mintha régebbi jól bejáratott parfümöt teszteltem volna,,,4 csillag mert nem tudom még,mit produkálna bőrön.