Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Rasasi Safina

Rasasi Safina
2020. július 10.

Igazán szerettem volna biztosan tudni h mire hasonlít,ezért néztem meg a fragis véleményeket.Az értékelések átlaga számomra meglepő volt ,de még ennél is jobban Cabochard EDP h ő ilyesmi lenne.Ami biztos h nyanyaszemléletű hölgyek varázslatos világába tartozik,finom és mindent elsöprő vágynak hiszem az ilyen jellegű parfümök szeretetét,,,, egyszerűen,én sem akarom elengedni egy korszak ragyogását,hát persze h tetszik, Azt hiszem ez az első Rasasi amit szagoltam,megjegyzem az ára nagyon baráti,,,,keleties fűszerezés ,komfort kategória,kellemes és nem otromba a végeredmény,Zöldes+ gyümölcsös az eleje,majd tőmjénes-szantálos szappanos rózsa lesz belőle,Tartóssága közepes,kánikula kivételével hordható.

Vichy Pórustisztító Maszk

Vichy Pórustisztító Maszk
2020. július 5.

Tasakban vettem én is kipróbálás céljából,nagyon érzékeny bőröm van,de semmi irritációt nem okozott.Nem problémás az arcom szerencsére,tisztítás -frissítésre kiváló,biztosan veszek még belőle,állaga és illata megfelelő,.könnyen lemosható,

Ormonde Jayne Tanger EDP

Ormonde Jayne Tanger EDP
2020. július 2.

Aranyló parfüm, ami végtelen puhán szökhet bárkihez,,,,,általános és elfogadott szépség,talán így határoznám meg,Nem hinném h egy mintából több lenne nekem,de érteni fogom aki mégis őt választja,Bergamott ami elsőre előjön kevés virág és gyümölcs,és azután a narancsvirágolaj Nagyon hangsúlyos lesz,ez uralja a parfümöt,látom még rózsát is adtak hozzá,ezt nem érzem,a vaníliás mohás alapot (nagyon diszkrét) már igen.Persze elegáns meg minden ami kell ehhez a képhez,tartóssága jó, 3 csillag márkán belül,amúgy a 4 csillagot megérdemli.