Marcsika0720

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum
2021. május 14.
(!)

A Krémmánián nyertem tesztelésre, amit ezuton is nagyon köszönök 😊kezdjük a csomagolással, mert szerintem érdemes kiemelni ezt is. Csodálatosan szép díszdobozban érkezik, szóval ha valaki ajándékba szánja már becsomagolni sem kell. Az üvege luxus kinézetű, nagyon esztétikus. És az illata valami mesés. Viszont nekem nagyon erős, ezért tovább ajándékoztam az én drága nővéremnek. Hozzá nagyon illik ez az illat. Nekem is hasonló az illata mint a konkurens Today illat, egyèbként tesómon az is borzasztóan tetszik de magamon azt is erősnek érzem. Szerintem erre az illatra meg kell érni 😁 tesóm imádja, nagyon tetszik neki . Az ára számomra sok lenne, azért ennyi pénzért szerintem egy márkás parfümöt is lehet kapni, de tény hogy nagyon jó illata van.

Avon Care Sun+ Mattító és Hidratáló, Fényvédő Arckrém SPF50

Avon Care Sun+ Mattító és Hidratáló, Fényvédő Arckrém SPF50
2020. május 23.

Elkezdtem tudatosabban odafigyelni a fényvédelemre és még koràbban rendeltem 2 PC delux fényvédő mintát, amiből a Calm mineral mosturizer spf 30 as lett a tuti befutó. Igen ám de akkor jött a kérdés, hogy akkor most akarok- e kiadni 13 ezer ftot azért a krémért. Na mondom jó keresek olcsóbb alternatívát. Mivel avonozok pont az újdonságok között mwgláttam és gondoltam egye fene megrendelem. Féltem tőle hogy mivel olcsó termék mennyire fog beválni. Hozzáteszem rengeteg avonos terméket imádok. Hát maga a koncepció így zsíros bőrűként tetszett, hogy ugyebár matt hatás, lehet rá sminkelni. Tök olcsó egyébként. Szóval megrendeltem és ez tipikusan olcsó húsnak híg a leve. Maga a termék állaga az nem rossz valamelyest mattít, de olyan iszonyatosan erős parfüm szaga van, hogy egyszerűen megfájdult tőle a fejem és nem bírtam elviselni magamon!! Borzasztó erős szaga van, bocsánat de nem tudom másképp mondani. Viszont annak aki zsírosbőrű és nem zavarja ha egy terméknek ennyire parfümös illata van annak beválhat. Ugyanis nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és viszonylag tartós is rajta a smink. Nekem mivel nem bírtam elviselni magamon ez egy hatalmas nem és úgy voltam vele a minőséget meg kell fizetni úgyhogy megrendeltem a szerelem fényvédőmet a PC t 😁 jóindulattal kap 2 * ot

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover
2020. május 13.

Sok helyen szembejött velem ez az alapozó és mivel elég sok folt van az arcomon szinte mindennap használok alapozót. Ezért ezt is ki akartam próbálni. 116 os Sesame árnyalatot választottam és csalóka mert azért ez egy viszonylag sötétebb árnyalat, de ha önbarnítózok illetve majd ha meg fog rendesen a nap akkor ez a szín tökeletes lesz. Tetszik a csomagolása , a csőrös megoldás szerintem szuper. Nekem kombinált a bőröm, elég hamar zsírosodik de ez nagyon jól kiállta a próbàt. Nem beszélve arról, hogy az általam eddig próbált alapozók közül ez mutat rajtam a legszebben. Nagyon megszerettem és ha elfogy tuti újraveszem. Nem oxidálódik, nem fényesedik át olyan hamar. Plusz pont a fényvédő, bár ettől függetlenül én használok alá fényvédőt. Jól együtt működik más termékekkel, arckrémmel, fényvédôvel. Szerintem az ára is baráti. Szép természetes a hatása az arcomon. Egy szó mint száz részemről egy tök jó alapozó, újravevős mert nagyon szeretem használni.