Marcsika0720

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. november 3.
(!)

Tesztelésre kaptam amit ezúton is nagyon köszönök. Mivel nekem nagy nagy kedvencem a Carmex eredeti stiftes változat, ezért nagy reményeket fűztem ehhez is. Először is nézzük magát a kiszerelést, ami nekem nem igazán tetszik mert nekem jobban tetszenek a stiftes vàtozatok, de nyilván ez egyéni vélemény. Maga a termék íze nekem nagyon furcsa, a cseresznye és a mentol igen furi párosítás de egyébként ezzel nem is lenne problémám. De maga a termék ami benne van nekem nem elég táplàló, olyan “vizes” az állaga. Jobban szeretem a vastagabb, krémesebb termékeket. Hacsak egy kis fényt szeretnék az ajkaimnak egyébként arra tök jó. Télire nekem ez kevés mert nagyon kiszokott száradni, repedezni az ajkam és ez nem fogja annyira rendbehozni mint a stiftes változata. Összességében nem rossz kis ajakápoló de magam nem fogom ezt a változatot újravenni, inkább maradok az original stiftes Carmexnél ami oly sokszor segítséget nyújtott.

Balea Happy Macarons Tuchmaske

Balea Happy Macarons Tuchmaske
2019. november 3.

Még azt hiszem a nyáron vettem valamikor és csak pakolgattam mert van egy másik Balea szövetmaszk amit imádok és használok rendszeresen, erről meg valahogy megfeledkeztem. Na a lényeg hogy mióta kismama vagyok illetve mióta bejött ez a hideg idő, nagyon szárazak az arcom bizonyos részei. Egyébként az én bőröm zsíros, kombinált de most valahogy jobban húz a száraz felé. Tegnap este gondoltam egyet és felraktam ezt a maszkot. És hogy mennyire bánom hogy csak ezt az egyet vettem meg belőle :( Hihetetlenül szuperül hidratálta a bôröm, nagyon jó érzés volt miután levettem. Maga a kendő nagyon át volt itatva anyaggal ami nekem nagyon tetszett. Pont megfelelő volt a mérete. 20 percig hagytam fent ez így tökéletes volt. Lehetett érezni ahogy a bőröm magába szippantja az anyagot. Az illata kellemes volt, nem túl tolakodó. Kár, hogy már nem lehet kapni.. szuper jó volt ez is mint sok más Baleás maszk.

Nivea Repair Care Kézkrém

Nivea Repair Care Kézkrém
2019. október 31.

Ahogy beköszönt az ősz eszméletlen szárazak lesznek a kezeim, de olyan szinten, hogy véresre repedeznek. Minden évben keresem a legjobb kézkrémet ami képes akár egy éjszaka alatt rendbehozni a repedezett kezeimet. Na mármost van egy avonos sheavajas krém az brutál jó viszont az csak estére tudom használni mert nagyon zsíros vastag krém. Ez is egy testesebb, zsírosabb krém de ez jóval hamarabb beszívódik és ezt akár napközben is szívesen felkenem. Tetszik az illata tipik nivea de nagyon kellemes. Puha kezeket tud varázsolni ez biztos. Olyan is volt hogy estére bekentem a kezem először az avonos sheás krémmel utána ezzel na akkor aztán tényleg egy éjszaka alatt rendbejöttek a kezeim. Tudom ajánlani jó szívvel.