Marcsika0720

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Care Sun+ Mattító és Hidratáló, Fényvédő Arckrém SPF50

Avon Care Sun+ Mattító és Hidratáló, Fényvédő Arckrém SPF50
2020. május 23.

Elkezdtem tudatosabban odafigyelni a fényvédelemre és még koràbban rendeltem 2 PC delux fényvédő mintát, amiből a Calm mineral mosturizer spf 30 as lett a tuti befutó. Igen ám de akkor jött a kérdés, hogy akkor most akarok- e kiadni 13 ezer ftot azért a krémért. Na mondom jó keresek olcsóbb alternatívát. Mivel avonozok pont az újdonságok között mwgláttam és gondoltam egye fene megrendelem. Féltem tőle hogy mivel olcsó termék mennyire fog beválni. Hozzáteszem rengeteg avonos terméket imádok. Hát maga a koncepció így zsíros bőrűként tetszett, hogy ugyebár matt hatás, lehet rá sminkelni. Tök olcsó egyébként. Szóval megrendeltem és ez tipikusan olcsó húsnak híg a leve. Maga a termék állaga az nem rossz valamelyest mattít, de olyan iszonyatosan erős parfüm szaga van, hogy egyszerűen megfájdult tőle a fejem és nem bírtam elviselni magamon!! Borzasztó erős szaga van, bocsánat de nem tudom másképp mondani. Viszont annak aki zsírosbőrű és nem zavarja ha egy terméknek ennyire parfümös illata van annak beválhat. Ugyanis nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és viszonylag tartós is rajta a smink. Nekem mivel nem bírtam elviselni magamon ez egy hatalmas nem és úgy voltam vele a minőséget meg kell fizetni úgyhogy megrendeltem a szerelem fényvédőmet a PC t 😁 jóindulattal kap 2 * ot

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover
2020. május 13.

Sok helyen szembejött velem ez az alapozó és mivel elég sok folt van az arcomon szinte mindennap használok alapozót. Ezért ezt is ki akartam próbálni. 116 os Sesame árnyalatot választottam és csalóka mert azért ez egy viszonylag sötétebb árnyalat, de ha önbarnítózok illetve majd ha meg fog rendesen a nap akkor ez a szín tökeletes lesz. Tetszik a csomagolása , a csőrös megoldás szerintem szuper. Nekem kombinált a bőröm, elég hamar zsírosodik de ez nagyon jól kiállta a próbàt. Nem beszélve arról, hogy az általam eddig próbált alapozók közül ez mutat rajtam a legszebben. Nagyon megszerettem és ha elfogy tuti újraveszem. Nem oxidálódik, nem fényesedik át olyan hamar. Plusz pont a fényvédő, bár ettől függetlenül én használok alá fényvédőt. Jól együtt működik más termékekkel, arckrémmel, fényvédôvel. Szerintem az ára is baráti. Szép természetes a hatása az arcomon. Egy szó mint száz részemről egy tök jó alapozó, újravevős mert nagyon szeretem használni.

Essence Extreme Shine Fedőlakk

Essence Extreme Shine Fedőlakk
2020. február 20.

Soha de soha nem volt még fedőlakkom, pedig régebben is használtam körömlakkokat de nem gondoltam azt hogy ez segíthet a tartósságban. Hát pedig segít igenis hogy sokat segít. Vettem Essence körömlakkokat és hamár ott voltam megláttam ezt a fedőlakkot is és ezt is megvettem. Eddig nálam 5ösre vizsgázott. Nagyon szép fényes a végeredmény amit elértem vele. Tartóssá teszi a lakkozást ami nekem két kicsi gyerkőc mellett fontos mert nincs mindig időm a körmömmel foglalkozni. Gyorsabban száradt meg a köröm ahogy ezt felkentem. Géllakk hatást lehet vele elérni ami tök szuper. Nagyon jó az ecsete könnyen tudtam vele dolgozni. Az ára is baráti szerintem újrafogom venni mert tetszik az eredmény amit elértem vele.