Mardebra

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil
2021. október 11.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, de nekem nagyon nem jött be sajnos :( Nagyon szép a csomagolása, igényes a pipettás megoldás, de nekem hatalmas gyulladt pattanások jöttek ki a fejemen akárhányszor használtam :( Valami nagyon nem tetszett benne a bőrömnek, nem is nyúltam hozzá többet a tesztelés után. Aznap puha volt a bőröm, másnap reggelre megijedtem magamtól. Így nekem csak 2* az is a szép csomagolása miatt.

Essence Superlast Szemhéjtus - Vízálló

Essence Superlast Szemhéjtus - Vízálló
2020. február 12.

Hát.. Megvettem, mert abból a márkából amit igazán szerettem volna nem volt és kellett valami. Kezdjünk a színével, szép matt fekete, de brutál módon meg kell dolgozni a pigmentekért ugyanis hiába ráztam fel, csináltam bármit a szemhéjamon szétfolyt és néhol fekete volt néhol szürke, de ha másodjára átmentem a vonalon már ténylegesen fekete lett. Második kín számomra az applikátora volt. Hogy lehet precíz vonalat húzni úgy ha "szőrös" az applikátor? Apró kis cuccok lógtak ki és emiatt volt hogy kezdhettem újra mert felkente máshova is a festéket. :/ Tartóssága erős közepes, 4-5 órát kibír de utána picit morzsálódik.. Szerencsétlen esetben pont a szemembe amivel többször is találkoztam. Elhasználgatom, mert azért csak eleget fizettem érte, de újravenni biztos nem fogom.

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2020. január 20.

Miután a kedvenc tusomat nem találtam már sehol (Miss sporty pump up) gondoltam kipróbálom ezt. Hát.. Szinte minden nap tust használok, de ezzel kínlódtam mire valahogy kinézett. Ha elfejetettem, hogy rajtam van és véletlen hozzáértem a szememhez már kenődött. Na de a csomagolása borzasztó! A régi tusom üthettem verhettem semmi baja sem lett, de ezt egyszer ejtettem le és konkrétan robbant! Hófehér bútorokra felkenődött, 1 órán keresztül sikálhattam mindent mire lejött, már a sírás kerülgetett! Bele sem merek gondolni mi lett volna ha a táskámban robban fel. Nem ajánlom!