Best of Beauty 2019

Mardebra

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oillan Baby 3in1 Sampon, Habfürdő és Fürdető Gél

Oillan Baby 3in1 Sampon, Habfürdő és Fürdető Gél
2018. július 18.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, a saját ekcémás, száraz bőrömön próbáltam. Elsőre nekem fura volt, hogy ennyire nagyon folyékony, sokkal praktikusabb lenne egy pumpás adagolóval, így nem folyna össze-vissza és nem csúszna ki a vizes kezemből, ha valaki tényleg csecsemőnek vagy kisgyereknek veszi sokkal egyszerűbb lenne a fürdetés. Igazi napégéses bőrre kezdtem el használni, mert láttam, hogy panthenol van benne, gondoltam segíthet. Segített is, szépen lehúzta a pirosságot és a hámlást is megakadályozta. A bőrömnek semmiféle irritációt nem okozott, pedig szinte mindenre reagál. Ettől függetlenül valamiért nem szívesen nyúlok érte, nem igazán habzik, nekem kissé olyan érzés mintha semmivel sem mosakodnék. A bőröm miatt 4*, a csomagolás miatt le kell vonnom egy pontot.

Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017

Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017
2018. június 8.

Pár hete a rossmann egyik akciós kosárkájában találtam rá, és mivel sokat hallottam róla gondoltam ha a fene fenét eszik is ez hazajön velem. Szerintem aznap tehették ki és időben mehettem, mert nem volt belenyúlkálva és tönkretéve mint általában minden az akciós részen. Na de a termékről. Hatttttalmas kiszerelés, fogalmam sincs hogy fogok ennyit elhasználni. A színe még az én kis fehér bőrömhöz is passzol, de barna bőrön még szebb az eredmény. Nem egy feltűnő, a Holdról is észrevehető highlighter, de én pont ezért szeretem, mert a hétköznapokban is használható. Azért így is sokan megkérdezték már, hogy milyen highlighter van rajtam. :) A nap végére azért elég rendesen kopott, de ilyen melegben nem is várható el hogy bombabiztosan a helyén maradjon. Szeretem. 5*

Cien Med Olajos Krémtusfürdő

Cien Med Olajos Krémtusfürdő
2018. május 30.

Rettenetesen száraz, ekcémára hajlamos bőröm van. A legtöbb tusfürdőtől viszketni kezd, vagy csak fáj. Gondoltam teszek ezzel egy próbát, ha nem jön be max megkapja valaki a családban, meg ennyi pénz nem is sok érte. Kellemes meglepetés ért, a bőröm imádja. Nem érzem azt, hogy tusolás után húzódna a bőröm, vagy rosszabb esetben foltokban kezdene lehámlani a testemről. (Igen, ez is meg szokott történni néhány terméknél... :( ). Gyógyszertári tusfürdőkkel összehasonlítva is teljesen jónak mondható. (Eucerin olajos). Ennyi pénzért verhetetlen. Az illata már majdnem hogy férfias, de nőként is élvezhető az illata, ami persze pár óra alatt elillan a bőrről. Szeretem. 5*