margit17

Regisztráció dátuma: 2015. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajbalzsam

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajbalzsam
2021. március 28.

Hát a kitétel, hogy vékonyszálú és tartás nélküli hajra van, kétségtelen stimmel. Szóval nagy reményekkel vettem meg, főleg, hogy a dinnyét és dinnyés dolgokat is imádom. De most úgy durván három heti - egy hónapi használat után azt mondom, hogy bármi másra jó lesz, de a hajamra többet nem kenem. Semmi nem változott a rutinomban, ugyanazt a két sampont használom, és egészségügyileg is rendben vagyok (pont a hónapban volt laborom, szóval frissek az eredmények), de mióta ezt a terméket használom, jobban hullik a hajam... Egy kifésülőspray volt még újdonság, de az utóbbi három-négy hajmosásnál már biztosan nem használtam azt sem, így csak erre a termékre tudok gondolni, hogy ez okozza. Hála istennek az látszik, hogy nőnek a babahajaim és a szokásos sörélesztőmet is szedem, így remélem, hogy gyorsan megállítható a kár.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel
2020. április 14.

Zsírosodásra, pattanásokra és mitesszerekre hajlamos arcbőröm van, ami a tinikorból kijöve viszonylag normál állapotban volt, viszont ami bőrhibák előjöttek, azok nagyon markánsan. Ez a krém nekem igazából random vásárlás volt, egy jó arckrémet kerestem. Kellemes használni, finom az illata és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Esténként a sminklemosás, tisztítás után szoktam használni a The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% szérumával együtt. Mióta használom (kb. 4-5 hónapja) ezt a párost sokkal szebb a bőröm, a pórusaimat összehúzza, nagy ritkán jön elő egy-két pattanás és sokkal gyorsabban gyógyulnak és mitesszerem is kevesebb van.

Update: 2020. árpilis 14.
Még mindig nagyon elégedett vagyok a termékkel, már a második tubussal használom.

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2019. május 29.

Jól habzik, szépen tisztít, viszonylag sokáig érezni az illatát és nagyon kellemes, finom, nyárias illata van. Abszolút megérte az árát.