MargitSchwarz

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cettua Clean & Simple Charcoal Nose Patch

Cettua Clean & Simple Charcoal Nose Patch
2018. november 24.

Hát gyerekek, nekem ez abszolút SEMMIT nem szedett ki sehonnan. Sejtettem, hogy hatástalan lesz, mert még nem találkoztam olyan termékkel ebből a kategóriából ami ér is valamit, de olyan ígéretes volt a leírása, gondoltam adok neki egy esélyt. Kár volt. Azt hiszem, magával a műfajjal lehet gond.

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Liner

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Liner
2018. november 17.

Egyelőre két árnyalatot vettem meg, de nagyon jó. Krémes, puha, mégis tartós. A rúzsokkal jól eldolgozható, nekem más márkákkal is működik. Szemceruzaként is használható.

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal
2018. szeptember 26.

A fodrászom ezt ajánlotta keratinoztatás után, mivel azt csak szulfátmentes samponnal szabad mosni. Igaz, alig habzik, de ez minden sls mentes sampon átka, tehát erről nem a gyártó tehet, hanem maga a műfaj ilyen. Pici kiszerelés, de meglepően sokáig kitart heti kétszeri hajmosás mellett. Igaz, rövid a hajam. Nekem bejön az illata, és szépen békénhagyja mind a színt, mind a keratint. (Manic Panic színezőt használok). Viszont talán környezetkímélőbb és gazdaságosabb lenne egy nagyobb kiszerelés, mert ez a 2,5 decis flakon mégiscsak a kukában köt ki, ha kifogy.