Maria2n

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Foreo Bear Mini

Foreo Bear Mini
2021. december 16.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy beruháztam erre a készülékre. Egy hatalmas akció keretén belül szinte harmadáron jutottam hozzá. Nagyon könnyű használni és összekötni az applikációval. Szerencsére az én gépem kitűnően működik, és ami a legjobb, hogy én már az első használat után is láttam eredményt. Főleg a száj körüli kis nevető ráncaimon és a szemem körül látható a változás. Olyan szinten kisimította a kis finom vonalaimat mintha ott sem lettek volna. Én igazából megelőzési célból vettem, hogy kivasaljam a kis finomvonalaimat, nehogy tovább mélyüljenek és már csak a botox segítsen. Abszolút nem vagyok a botox híve, így amíg lehet én inkább ilyesmi alternatívákkal tartom karban az arcom és a finom vonalaimat. Imádom a rezgő, pulzáló hatását, nekem látható a lifting hatása is a kezelt területeken. Nekem egyelőre a kis finom vonalak esetében zseniálisan teljesít, szépen kivasalja őket. Egyelőre nekem 5 csillag.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2021. december 16.

A legújabb Jolly joker és szerelmem a bőrápolási rutinomban. Hosszas évekig vonakodtam ettől a kütyütől míg végre rászántam magam egy nagy akció, black friday keretén belül, hogy én is beszerezzem magamnak. Évekig úgy voltam vele, hogy nem engedek a nagy hype-nak, engem nem szippant be a Foreo őrület. Mindig is indokolatlanul drágának tartottam, de szembe jött velem egy nagy akció és elcsábultam. És milyen jól tettem. Hihetetlenül rengeteget ad a napi rutinomhoz. Már eleve van egy nagyon jó bőrápolási rutinom, de ez a kütyü egész más szintre emeli az arctisztítást. Kiválóan működik a lemosómmal, és olyan pihe-puha babapopsi bőrt varázsol már első használat után is, hogy az vmi WOW 🤩 Akciósan nagyon megérte beruházni rá mert ha azt nézzük 2-3 kozmetikai kezelés árából megvan. És amióta ezt használom még kozmetikushoz se kell mennem mert annyira tökéletes, tiszta bőrképet ad. Szép egyenletessé, ragyogóvá teszi a bőrömet minden egyes használat után. És ami külön jó, hogy a lemosóból elég kb. a fele vagy harmada ezzel a géppel mintha csak a sima kezemmel mosnám a fejem. Nekem a tisztító és masszírozó hatása akkora pluszt ad az estéimben, hogy rendesen azt várom napközben , hogy legyen már este és tisztíthassam az arcom. Ha lehetne végtelen csillag lenne.

Oriflame Love Potion So Tempting Illatpermet

Oriflame Love Potion So Tempting Illatpermet
2021. november 4.

Kellemes csalódás nagyon! 😊 Ahhoz képest, hogy úgymond “csak” egy illatpermet, egész tartós. Én szeretem az illatát és a mézes utó illatát is! Nagyon kellemes illat és az ára rendkívül baráti. Már az illatosított oldalon is tetszett az illata de így élőben még jobb. Mindennapi rohanós reggeleken szinte mindig őt fújom, mert táska és utazó barát. Üvege is telitalálat. 5*