Maria2n

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Tarte Sugar Rush Lip Butter

Tarte Sugar Rush Lip Butter
2020. december 18.

Szeretem ezt a kis ajakápolót. Egy közepesen kiszáradt ajkat szerintem szépen ápol, viszont a nagyon cserepes, téli széltől kiszáradt ajkaknak kevés lehet. Nálam még mindig a vaseline lip treatment a nyerő ha jobban ki van száradva a szám. Az sokkal jobban ápolja, gyógyítja az ajkakat. Viszont ez a termék a csoda kis csomagolásával azonnal belopta magát a szívembe. Tudom, ne a csomagolás alapján válasszunk, de emellett nem tudtam úgy elmenni, hogy ne landoljon a kosaramban :) Pláne akciósan! Teljes árát szerintem nem éri meg, de így akciósan én örülök, hogy megrendeltem. Gazdaságos, sokáig elég a kis kiszerelés, tényleg vajszerű állagú, és olvad az ajkakon. Én még szeretem is a kis illatát :) Nem egy rossz termék, de azért meg lehet lenni nélküle, de egy próbát megért.

Oriflame Sun Zone Napvédő Lotion Arcra és Testre SPF30

Oriflame Sun Zone Napvédő Lotion Arcra és Testre SPF30
2020. december 18.

Szeretem nagyon ezt a fényvédőt. Nagyon gyorsan, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, könnyen tudok rá sminkelni, ha úgy van. Nem égek le vele. Nekem telitalálat, összetevői is elég szépek, nem irritálja a bőröm, és nem is könnyezek tőle, ami nálam nagy szó :) ár-érték arányban verhetetlen :) újravevős!! 5*

MAC Art Library Paletta

MAC Art Library Paletta
2020. december 18.

Nem gondoltam volna, hogy fogok bármit is szeretni a MAC-től, de ez a paletta vmi ÁLOM. A Nude model verzió boldog tulajdonosa vagyok. Fantasztikus paletta. Kedvenc mindennapi palettámmá nőtte ki magát. Simán letaszította a trónról a Huda, Tarte stb. palettáimat (Jó, használom azokat is) de amióta ez megvan, azóta szinte csak ezért nyúlok. Black Friday keretein belül Look Fantastic-ról rendeltem. A szemhéj festékek minősége csodás, nagyon könnyen szép smink készíthetóő vele. Nagyon szépen, könnyen variálhatóak a színek, jól passzolnak egymással, jól pigmentáltak, szemhéj alappal nekem egész nap fent marad, nem kenődik, nem mosódnak össze a színek (bár én mindenhez használok alapot) egyszerűen IMÁDOM. 5*