Mariann0612

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2015. június 26.

Nagyon érzékeny bőröm van, és idén tavasszal még alergiás kiütéseim is lettek. Hónapokon keresztül kísérletezett az orvos különböző krémekkel, gyógyszerekkel több-kevesebb sikerrel. A kiütéseim szinte végig megvoltak, korrektor és alapozó nélkül utcára se mentem. Lengyelországba készülve rákerestem a Lengyel kozmetikumokra. Akkor akadtam rá a Ziajára, aztán kutakodva tovább a kecsketejes krémek csodáira. Zakopánéban meg is találtam az első Ziaja boltot és az itthoni árak feléért bevásároltam minden kecsketejes krémet, lemosót, tusfürdőt stb. Ennek pont két hete, teljesen elmúltak a kiütéseim, az arcom tisztább mint valaha. Az egész kecsketejes kollekciót használom fürdésre, testápolásra, arcápolásra stb, és állíthatom mindenhol csodálatos sima, bársonyos bőröm lett tőle. Az illatáról nem is beszélve, kellemes friss, tiszta illat. Nagyon meg vagyok vele elégedve és ha elfogy akkor az itthoni árán is biztosan megveszem, és ezt használom majd!!

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2015. június 26.

Nagyon szeretem mint az összes kecsketejes Ziaja termékeket!!

Ziaja Kecsketejes Arctisztító Tej

Ziaja Kecsketejes Arctisztító Tej
2015. június 26.

Nagyon szeretem, rendkívül érzékeny bőröm van és talán ez az egyetlen arctisztító ami nem bántja.