mariann33

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Chanel Les Exclusifs De Chanel Boy

Chanel Les Exclusifs De Chanel Boy
2024. május 7.

Frissen fújva szúnyogírtó/locsoló kölni,stb...így illeti a férjem,sajnos még lecsengés után is.
Nekem is ezek jutnak eszembe amikor kifújom,de!
Alig telik el néhány perc és virágözön fogad,semmit külön nem is tudok beazonosítani,pl.hogy levendulás ahogy előttem írták,az,hogy maszkulin😯jó ég!Na az biztosan nem,legalábbis rajtam nem.
Igazán szépen egyben van,feltételezem ez is egy olyan illat-ami az unisexekre jellemző-ami teljesen mást "mutat" bőrtípusonként.
Mindenképp kell előtte több napi tesztelés,nem csupán megszaglászás,rendesen kell tesztelni és ha bejön valakinek..egy álom:)
Nincs hasonló,legalábbis nem tudnék mondani.
Érezni hogy minőség,drágább illat.
Ne ijesszen el senkit egy vélemény sem,hagyatkozzon saját tapasztalatra mindenki!

Éclat 048 EDP

Éclat 048 EDP
2024. január 13.

Megvolt az eredeti,közben megismertem ezt.
Eladtam az eredetit és rendeltem egy Éclat-et,ugyanis tartósabb és az a 0,1% amiben különböznek,kifejezetten az Éclat javára írható.

Purito Plainet Squalane 100 Arcápoló Olaj

Purito Plainet Squalane 100 Arcápoló Olaj
2023. április 8.

Ezeréve szeretnék egy szkvalán olajat,és bár száraz a bőröm,az "olaj"elnevezés nem vonzott annyira és a leírások/vélemények sem más szkvalán termékeknél.
Ezt a gyöngyszemet nem is olyan rég fedeztem fel,és ez végre szimpatikus volt.
Egyszerű,minden mentes 100%szkvalán olaj,ami nem is olaj,illetve vizesebb jóval,ezáltal könnyű mint a harmat!
A hatása is harmatos!
Én is utolsó lépésként használok belőle,de van,hogy a krémembe cseppentek.Lehet használni alapozóba,önmagában szem alá,szájra..és a test bármely területén,sőt hajra is,ezért is kapható 100ml-s kiszerelésben is.
Mivel nem tipikus olaj,bármivel keverhető,homogén elegyet képez,nem lökődik ki vagy válik ki semilyen pl.alapozóból.
Sajnálom hogy nem még a tél kezdetén találtam rá,nagy segítség lett volna!
Kb.4-5termék így feleslegessé vált számomra..jó szívvel ajánlom ezt a kis multifunkcionális csodát mindenkinek!
Teljesen a megfizethető kategória,koreai,mindenre jó,a kis üveg is sokáig elég..egyszóval ez egy tökéletes cucc!