mariann33

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Cirque Colors Nail Polish

Cirque Colors Nail Polish
2020. május 26.

Kb.egy éve ismertem meg ezt a lakkmárkát,találtam egy színt(Tourmalin)aminek nemtudtam ellenállni.
Azóta más színek is vannak,és az első thermo lakkom is tőlük van.
A holos színeit kissé nehézkes eltávolítani,azért küzdeni nem kell,de jobb féle lemosó szükséges.
A színei kárpótolnak cserébe:)
Thermo lakkot régóta szerettem volna,de kimondottan csak valami szolíd színt,ami hidegben sem túl sötét vagy túl feltűnö,a lehető legjobb választás volt erre a La vie en rose árnyalat,ami melegben olyan világos rózsaszín hogy szinte fehér,hidegben pedig egészen liláig váltja a színét.Száradás után matt lesz,de fedölakkal csodás fénye marad.
Kár hogy az ilyen különleges és jó minősègű lakkokból,sokszor csak a lehetetlen színek elérhetők itthon.

Yodeyma Vivacity EDP

Yodeyma Vivacity EDP
2020. február 22.

Kissé tanácstalan voltam,mert szerettem volna nagy kiszerelésben megvenni,de itt pont két ellentétes véleményt olvashattam,így mindenképp egy 15ml-es mellett döntöttem.
Van Dior Joy-om,így van mihez hasonlítani,de hiába is keresem a hibát benne,amitől a kedves előttem szóló szerint köze sincs a Joyhoz,én nem találok ilyet!
Nyilván érezheti valaki teljesen másnak,lehet a Diorból is más jut érvényre a bőrén és talán a Yodeymából is más dominál,de ezekszetint szerencsém van,mert rajtam tök egyforma:)
Nagyon úgy fest,hogy az elmúlt évben csak fejlesztette magát a cég,mert amiket azóta kreáltak,mind tökéletes,viszont ahogy látom,az elvárások is magasak..ne felejtsük el hogy utánzat!Ne ugyanazt akarjuk kapni.
Mégis ha átönteném a Joy üvegébe,eszembe nem jutna hogy nem az van benne.

Yodeyma Nero EDP

Yodeyma Nero EDP
2020. február 19.

Nem nagyon ismerem a Yodeyma férfi illatait,kettőt használt a férjem(Root-Terre de Hermés,és Different-Prada homme),és mindkettőt azért,mert pont azt kapta tőlük mint az eredetitől,sőt..
Rendeltetett egy újabb üveg Root-ot,és gondolta kipróbálna még valamit,így esett erre a választás,és milyen jól,mert irtó finom illat!
Az én orromnak olyan bársonyos,mégis könnyedség van benne.Nagyon kellemes meglepetés,abszolút négy évszakos illat,de most hogy kezdődni látszik a tavasz,méginkább üde színfolt a téli fűszeresebb illatok után.Gratulálok a Yodeymának,bátran veszek tőlük bármit!

1 MÁRKA