mariann33

20165 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

20165 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Frudia Gránátalma Tápláló Arctisztító Hab

Frudia Gránátalma Tápláló Arctisztító Hab
2022. január 16.

Ez mellett döntöttem,mert ezt írták hidratálónak,a többi lemosójuk vagy peelinges vagy zselés,amik feltételezem szárítanának,olyan meg van itthon több is.
Nagyon kellemes a tapasztalatom,semmim nem volt eddig a márkától,de mint második lemosó,ez kiváló!
Valóban krémes,ami egy nem túl dús habot képez,és tiszta de nem húzódó bőr az eredmény.
Engem a csigás lemosók is szárítanak,amiket hidratálósnak adnak el,szóval ez tényleg kellemes meglepetés,ennyi pénzért ajándék!
Illata épp csak van valami,de nem gránátalma,tipikus tisztító,enyhén szappanos illat,de az is alig.
A mennyiség és az ára nagyon rendben van.
Reggel csak ezzel tisztítok,este második lemosóként funkcionál.Nem okozott semilyen gondot,egyszerűen az,aminek készült,és úgy gondolom ez a lényeg,nem kell egy lemosónak több dolgot tudni,csak tisztítani,amit lássuk be,sok tisztító nem is teljesít rendesen..

iUNIK Beta-Glucan Power Moisture Serum

iUNIK Beta-Glucan Power Moisture Serum
2022. január 13.

A propoliszosból havi egy üveggel elhasználok,nagyon bevált,így hiába szemeztem ezzel,inkább a biztos,beváltat vettem mindig.
De legutóbb e mellett döntöttem,mondván kell a bőrnek is némi változatosság.
Most meg azt mondom,előbb kellett volna..
Ez egy fantasztikus szérum!A hidratálása így télen ennek sem teljes,de nálam semminek sajnos,viszont a többi tetmékkel amiket használok,jobb mint az eddigiek.
Az én bőrömöm leglátványosabb a feszesítő hatása.Feltöltött,feszes,és üde a bőröm.Persze köszönhető nagyban a Son & Park beauty waternek is,ami ezzel együtt szinte botox látványt kelt😯☺,amit érzetre sosem fogok megtudni mert ellenkezik az elveimmel,de az jut róla eszembe,ilyen lehet ha valaki kap egy enyhébb botox kezelést.
Mindezt ilyen tetmészetes összetevőkkel!
Eddig is szívemcsücske volt az Iunik,most tényleg megemelem a kalapom👍!

Son&Park Beauty Water

Son&Park Beauty Water
2022. január 13.

Még csak 3napja használom,és ez az amit kerestem💗!
Talán korai a véleményezés,legfeljebb javítom később,de egyetlen használat után tudtam,hogy megveszem nagy kiszerelésben,úgy ledöbbentett amit művelt a bőrömmel!
Mint írtam,3napja használom reggel és este,vatrakorongal áttörölve az arcom tisztítás után.
Rögtön utána Iunik Beta-glucan szérum és este Cosrx csigakrém,reggel Clinique.
De már a szérum után azt mondom,nem is lenne muszáj mást kennem.
Olyan szinten tiszta és feszes,üde a bőröm,mint kb.10éve vagy több is🥰!
Ki vagyok akadva!
Hogy ez a termék hogy nincs agyon hisztizve,nem értem?Teljesen véletlenül találtam itt rá én is.De milyen jó,hogy rátaláltam🤗!
Köszönöm itt akik véleményezték,miattuk vettem meg😘!