mariann33

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yodeyma Mía EDP

Yodeyma Mía EDP
2019. október 24.

Gyanítom,hogy ez a Yodeyma is hasonló sorsra jut majd ha többen megismerik,mint a For you..vagyis a legnépszerűbbek táborát fogja erősíteni!Mert igaz,hogy a Yodeyma messzemenően a legminőségibb utánzatokat gyártja,azért nekik sem mindig sikerül tökéleteset alkotni,de ez a Mía a legjobb Yodeymák közül való.
Tartóssága kifogástalan,maga az illat:Dior Addict:)

Giorgio Armani Code Absolu Pour Homme EDP

Giorgio Armani Code Absolu Pour Homme EDP
2019. szeptember 16.

Ma reggel azt hittem a férjem mellényúlt és a Black tulipomat fújta magára..férfi illat léttére igen édes,nem is szereti,és én is úgy gondolom hogy nem férfias illat.Jó,nagyon tartós,de nem férfias.És most vagyok gondban a pontozással,mert az illat finom,de mint férfi parfüm...

p2 Pro Beauty Pore Filter + Matte Primer

p2 Pro Beauty Pore Filter + Matte Primer
2019. augusztus 19.

A R.-ban épp kiárusítják a P2 állványt,így gondoltam pár 100ft-ért kipróbálom,mert a szemhéjamra keresem azt a primert,amitől tényleg nem ragad fel csíkban a festék.Itt jó volt ez a kevés vélemény,én is csak megerősíteni tudom,a fura "disznózsír-jellegű"állaga és kinézete ne tartson vissza senkit!Iszonyat finom,olyan puha bőrt csinál,mint semmi más,a pórusokon valóban sokat finomít,ami miatt vettem azt ez sem tudja,ugyanúgy felcsíkozódik a festék a szemhéjamon,de nyilván erről nem a termék tehet,talán semmitől nem maradna ott,a kor ellen,és a megereszkedett szemhéj ellen ez sem jó:)
Viszont gyorsan fogy,veszek még kettőt legalább ha lesz még,mert amúgy egy kisebb csoda ez a termék.
Az Oriflame most dob piacra egy ilyet,Giordani gold termék lesz,így talán lesz belőle utánpótlás.

1 MÁRKA