mariann33

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc
2021. január 4.

Dark blonde árnyalatot vettem,sajnos kissé ez is sötét,de ez volt a legvilágosabb.
Hát én néztem amikor csak tudtam,hogy zöldül/kékül vagy mi lesz,nem is mertem csak itthon tesztelni elsőre,de semmi.Maradt az eredeti színe.
Tök elégedett vagyok vele,nagyon kellemes és könnyű a használata,ráadásul egésznap tart,kopás nélkül.Ha végigsimítom a szemöldököm,akkor sem jön le és nem is kenődik.

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2020. november 21.

Több éves az ismerettségünk,mégis most éreztem kedvet rá:)
Nem fogom elemezgetni,egyszerűen tetszik benne hogy édeskés,mégis friss,nem egy nehéz illat,így nem csak télen hordható.
Az árát sajnos tartja..
Az elsőszámú téli kedvenc Mon Guerlaint "cseréltem le"rá,és őszintén,jól is esik egy kis üdeség,ami mégsem nyári:))
Tartóssága is teljesen korrekt!

Bobbi Brown Retouching Powder

Bobbi Brown Retouching Powder
2020. november 20.

Ennél finomabbra őrölt porral még nem találkoztam!Rose és peach van meg.A rose-t nemtudom ki az aki púderként tudná hasznosítani,mert konkrétan pirosítónak használom,de éppcsak beleérintve az ecsetet lehet hogy jó lehet másra is.
Egyébként fantasztikus "kis semmiség",mégis klasszisokkal jobb az összkép mint nélküle.
A Pech-et tulajdonképpen nem látom hová vittem fel,egész arcon használható,mert a szín nem látszódik,ez is a végeredményt hivatott tökéletesíteni.Mindennap használom,de az is igaz,hogy lehet nélküle élni,viszont ha már nem huszonéves az ember,igyekszik szinten tartani a tökéletlenségeket,és ha egy termék megadja azt a kis pluszt,már megérte:)

2 MÁRKA