mariannakowacs

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Manna Natúr Balzsam Festett Hajra

Manna Natúr Balzsam Festett Hajra
2019. augusztus 24.

A manna festett hajra való samponjával együtt használom és annak ellenére, hogy nem festem a hajam, imádom.
Szuper hatása van, kellemesen krémes az állaga.
A legjobb, ami történhetett a hajammal, hogy ezt a kombót használom rá.
Nekem ár/érték arányban is megfelel.

Manna Natúr Sampon Festett Hajra

Manna Natúr Sampon Festett Hajra
2019. augusztus 23.

Először az illata miatt vettem meg ezt a sampont a hozzá tartozó balzsammal együtt, de azóta ezt használom. Nem festem, mégis ezt érzem a leghatásosabbnak és legkímélőbbnek a manna három samponja közül. Krémesen puha lesz tőle a hajam. Nem várom el, hogy irreálisan csökkentse a mosások számát, ugyanis tudom, hogy ezt csak életmódváltással érhetem el, belülről. (Ettől függetlenül meg vagyok elégedve a mosások gyakoriságával.) Mindent imádok ebben a samponban. Az illatát, a hatását, az állagát, a kezelhetőségét. Szerencsésnek érzem magam abban, hogy meg tudom venni ezt a terméket, mert messze a legjobb natúr sampon. Sajnos tényleg borsos az ára, de ez nem változtat az értékelésemen.

Crabtree&Evelyn La Source Kézterápiás Krém

Crabtree&Evelyn La Source Kézterápiás Krém
2019. január 23.

Egyszerűen imádom ezt a terméket. Egy müncheni C&E kisboltban bukkantam erre az illatra és azóta nem ment ki a fejemből. Egy ideig lehetett kapni egy online parfümériában, de sosem vettem meg az ára miatt. Mire elhatároztam magam, már nem volt kapható. Külföldről tudtam beszerezni csak.
De megérte. Nagyon puhává varázsolja a kezeimet és az illata még éjszakára sem tolakodó. Nagyon finom, púderes illata van.
Anyukaként nagyon ritkán parfümözöm magam, így külön öröm, hogy ezt érezhetem magamon nap közben.