mariasoros

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Clinique Aromatics Elixir

Clinique Aromatics Elixir
2020. június 18.

Milyen különleges illat! Úgy jártam vele, mint a Mugler illatokkal. Nem a nagyközönség számára fújom, hanem csak a magam kedvére. Nyáron próbáltam ki, de őszre biztosan beszerzek egy üveggel, akkor lesz az igazi. Mint egy erdei séta, egy kis füstölővel, valami állatias aromával, és mindennek a végén egy nagyon meleg, puha lecsengés...Olyan szép. Összetevőkbe nem mennék bele, van ebben minden.Kb a fragrantica összes hozzávalója. Gondolom itt az arányokon múlik a hatás. Furcsa belegondolni, hogy még nem is éltem, amikor megalkották. A 90-es 2000-es években voltam fiatal, nem tudok igazán mit kezdeni sem a vintage illatokkal, sem a mai egyöntetű vattacukorfelhőkkel. De ez nagyon megfogott. Valahol olvastam, hogy Cate Blanchett egyik kedvenc illata. Jobban is illik hozzá, mint a Si.

Juicy Couture EDP

Juicy Couture EDP
2020. június 16.

Egy kis kiszereléshez jutottam. Tubarózsa özön. Aki nem szereti, ne is próbálkozzon vele. Ez eltart egy jó ideig, utána szép virágos, gyümölcsös pár óra jön. A vége egy meleg, puha, édes alapillat, ami még sokáig megmarad. Ez a vége emlékeztet az YSL vintage Orchidée parfümjére. Anyukám használta, így ez is kellemes emlék. Rajtam nagyon tartós. Egyet fújtam csuklóra reggel, utána edzőterem, zuhany, bevásárlás, de még mindig érzem. Mindezt júniusban. Télen talán más lenne.

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires
2020. május 21.

Most jövök a postáról a zsákmánnyal (köszönöm kundus-nak). Először a mérete vág mellbe. Hiába láttam, hogy 100 ml - én ekkora üveg parfümöt még nem birtokoltam. Tisztára dekadens érzés...:) Az üvege nagyon szép, éppen ezeket szeretem. Klasszikus, elegáns. A fésülködőasztal dísze lesz, ez biztos. (Ha elfér...:) ) Vakrendelés volt, egyszerűen kíváncsi lettem, hogy milyen parfümöket inspirált ET. Kiváló színésznőnek tartom, aki igazán tartalmas életet élt, de nem ódzkodott a társadalmi szerepvállalástól sem. Gyönyörű volt, szenvedélyes, sikeres, okos... Persze azonnal kipróbáltam- és jött a még sokkal kellemesebb meglepetés- hogy ez milyen jó!!! Azóta is szaglászom magam. Fantasztikus nyári gyümölcs- és virágillat kavalkád. Nekem nincs bajom a dinnyével, jöhet minden mennyiségben. Egyszerűen jó kedvem lett tőle, na. Most már be kell szereznem a többi ET-t is. Habár lehet, hogy kisebb kiszerelést kell keresnem, mert nem szeretném, ha ez a csoda megromlana.