mariasoros

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2021. november 24.

Már jó ideje nem találom az igazit. Egy korszakomban a Cinéma volt az illatom, de már nem érzem benne azt, amit régen. A mai szuperédes kínálat nem az én világom. Virágos- gyümölcsös vonalon keresgélek egy ideje, valamit, ami tartós, elegáns, nem tolakodó, de nem is marad észrevétlen. Főként pedig nem érzem lépten-nyomon mindenkin. Megkockáztatom, hogy most megvan. Miután sokan emberevő, lehengerlő nagyvadnak írták le, nem mertem eddig kipróbálni. Sem a munkahelyem, sem a személyiségem nem viseli el az igazán mellbevágó illatokat. De most a birtokomba került egy minta, és rajtam csodaszép. Igen, benne van a nagyság, de rajtam simán csak elegáns, üdítő, rendkívül igényes illat.

Kenzo Flower by Kenzo L' Elixir

Kenzo Flower by Kenzo L' Elixir
2021. november 8.

Azon kevés parfümök egyike, ami néhány óra elteltével sem fárad el. Nálam bőrre fújva működik jobban, de ruhán, sálon is sokáig megmarad. Megnyugtató, magabiztosságot kölcsönző illat. Nyáron fullasztó lehet, de ilyenkor már szépen megmutatkoznak a gyümölcsök és ettől valahogy melengetően friss lesz. Nem cukrászda, inkább forralt bor vagy sült tea a téli vásárban. Minél hidegebb van odakint, annál jobb. Gyönyörű az üvege.

Himalaya Szappan Ajurvédikus Olajjal

Himalaya Szappan Ajurvédikus Olajjal
2021. november 5.

Már régóta csak szappant használok. Ennek az illata fantasztikus. Keleties, fűszeres, egy kis citrussal. Sajnos bőrön hamar elillan, de a fürdőszobában állandóan érződik. Lehet, hogy veszek egyet csak illatosítónak. Tisztít és frissít. Enyhén szárítja a bőröm. Ja és sosem fogy el.