mariib

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Mandulás Kézkrém

The Body Shop Mandulás Kézkrém
2023. május 17.

Könnyen beszívódik, hidratáló hatása átlagos, viszont a körmeimnek és a körömágyamnak nagyon jót tett. Nekem bejön az illata, de ez ugye szubjektív.

Rimmel Kind&Free Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Rimmel Kind&Free Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2022. április 21.

Külföldi fórumokon nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla, és az ápoló összetevői is megtetszettek, így kipróbáltam. Teljesen hozza ugyanazt, mint a Maybelline Colossal, a másik kedvenc drogériás spirálom.
Nem mondom, hogy abszolút drámai hatást lehet elérni vele, de a természetesnél kicsit dúsabb volumenű, elég jól hosszít is, teljesen jó a hétköznapokra, és szépen építhető is.
Nincs gondom a tartósságával sem, pedig fülledt, párás idő volt mostanában itt, ahol élek.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2022. február 16.

Majdnem 10 éven keresztül minden nap hű társam volt a PC kék fényvédője. Nem szándékoztam leváltani, de egyszer csak készlethiányos volt, nekem meg kellett egy fényvédő, így megrendeltem ezt. Nagyon megszerettem ezt a glowy hatást, és már nem szeretem annyira a matt finish-t magamon. Ez részben annak is köszönhető, hogy a harmincas éveim vége felé járok, és ezt előnyösebbnek látom magamon. Nálam végleges csere lett.

7 ÖSSZETEVŐ