mariib

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Kind&Free Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Rimmel Kind&Free Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2022. április 21.

Külföldi fórumokon nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla, és az ápoló összetevői is megtetszettek, így kipróbáltam. Teljesen hozza ugyanazt, mint a Maybelline Colossal, a másik kedvenc drogériás spirálom.
Nem mondom, hogy abszolút drámai hatást lehet elérni vele, de a természetesnél kicsit dúsabb volumenű, elég jól hosszít is, teljesen jó a hétköznapokra, és szépen építhető is.
Nincs gondom a tartósságával sem, pedig fülledt, párás idő volt mostanában itt, ahol élek.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2022. február 16.

Majdnem 10 éven keresztül minden nap hű társam volt a PC kék fényvédője. Nem szándékoztam leváltani, de egyszer csak készlethiányos volt, nekem meg kellett egy fényvédő, így megrendeltem ezt. Nagyon megszerettem ezt a glowy hatást, és már nem szeretem annyira a matt finish-t magamon. Ez részben annak is köszönhető, hogy a harmincas éveim vége felé járok, és ezt előnyösebbnek látom magamon. Nálam végleges csere lett.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. december 30.

Update:
Nagyon szerettem ezt a spirált, de hosszútávon nem ajánlom, mert letöredeztek tőle a pilláim. Ilyet más sprilákokkal nem tapasztaltam. Nagyon sajnálom, mert amúgy jó kis spirál. Le is vonok két csillagot.

Általában fenntartásaim vannak az agyonhype-olt termékekkel, de ez most tényleg bejött! Akik szeretik a Benefit They're Real spirált, azoknak be fog jönni ez is. Nagyon szép pillákat csinál, és nagyon tartós. Bioderma micellással simán lejön. Már újra is vettem.
Egyszer véletlenül elfelejtettem lemosni uszoda előtt, és arra számítottam, hogy úszás után úgy fogok kinézni, mint egy pandamaci, de meglepődve láttam a tükörben, hogy a víz maradék nélkül lehozta az egészet.

8 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Oat Flour EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen