mariib

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. július 12.

Általában fenntartásaim vannak az agyonhype-olt termékekkel, de ez most tényleg bejött! Akik szeretik a Benefit They're Real spirált, azoknak be fog jönni ez is. Nagyon szép pillákat csinál, és nagyon tartós. Bioderma micellással simán lejön. Már újra is vettem.
Egyszer véletlenül elfelejtettem lemosni uszoda előtt, és arra számítottam, hogy úszás után úgy fogok kinézni, mint egy pandamaci, de meglepődve láttam a tükörben, hogy a víz maradék nélkül lehozta az egészet.

Revolution Skin Lightweight Hydrating Gel-Cream Hydration Boost Hidratáló Arckrém

2021. június 28.

Én is a szeretett Clinique hidratálóra kerestem olcsóbb alternatívát. Sajnos nem hozza azt a szintet, de talán irreális is lenne elvárni. Azért nem rossz alapkrém, de extrém száraz bőrre vagy télen biztosan kevés.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2021. április 19.

Eleinte furcsa volt, mert a gélesebb állagú szérumokhoz szoktam, ez pedig olyan híg, mint a víz. Konkrétan olyan érzés, mintha vízzel kenegetném az arcom, csak éppen hamarabb megszárad.
A hialorunsavas szérumok közül nálam benne van a TOP 5-ben, és jó hatással van a bőrömre, de csak inkább kiegészítő termék.

8 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Oat Flour EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen