Mariliisa

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tonymoly Magic Food Banana Hand Milk

Tonymoly Magic Food Banana Hand Milk
2017. március 8.

Nem igazán szoktam kézkrémet használni, mert nem igényli a bőröm, ritkán szárad ki, de ha már kaptam ebből a krémből egy csomó ajándék termékmintát az egyik cushion refillem mellé, nyilván kipróbáltam. Az illata mennyei, azt imádom, de engem zavart a kezemen, igaz, hogy könnyen beszívódott, de mégis éreztem, hogy ott van még órák múlva is - márpedig én azt szeretem, ha egy krém jelenlétét nem lehet érezni a bőrön. Ha használnék rendszeresen kézkrémet, akkor sem venném meg a teljes kiszerelést.

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow
2017. március 8.

A 107-es (Romance) és a 108-as (Scandalous) árnyalataihoz volt már szerencsém, mindkettőt szerettem.

Előbbi egy nagyon diszkrét, halvány barackos árnyalat, az én hófehér bőrömön szinte láthatatlan, de pont egy ilyet kerestem egyrészt a szemöldököm alatti terület kiemelésére, másrészt azért, mert én sokkal szebben tudom elsatírozni a széleken a sötétebb szemhéjpúdereket, ha az ecsettel összemosom őket egy másik, világos színnel. Erre a célra teljesen bevált. Kicsit porzós, emiatt a szempilláimon néha megült, de azokat úgyis utána festettem ki, így nem okozott különösebb bosszúságot. Minden nap használtam, míg el nem fogyott.

A 108-as árnyalat színét imádtam. Könnyű elsatírozni, összedolgozni más színekkel, ő is kicsit porzik, de nem vészesen, és megfelelően pigmentált. Viszonylag tartós, alappal használva nekem kibírta az egész napot, feltéve, hogy nem nyúlkáltam folyton a szememhez. Összességében ennyi pénzért nagyon kellemes meglepetés volt, volt már nem egy sokkal rosszabb minőségű, de sokkal drágább szemhéjpúderem is.

Innisfree Jeju Volcanic Blackhead Out Balm

Innisfree Jeju Volcanic Blackhead Out Balm
2017. március 6.

Most egy hete kezdtem el használni, egyelőre minden nap bevetem a 2-3 hétre tervezett agyagmaszkos póruskezelő kúrám részeként a T-vonalon és az orcáimon, ahol nagyon tágak a pórusaim. A használati utasítás szerint öt percig kell masszírozni vele a bőrt, én ezt hol szabadkézzel, hol szilikon arctisztító tappanccsal szoktam (utóbbit persze nagyon gyengéden, nehogy megsértsem a bőrt).

Valóban nem csodaszer, nem szabad azt várni tőle, hogy akkor most szépen ki fognak potyogni a mitesszerek a bőrből egyetlen használat után, de rendszeresen alkalmazva nagyon jól puhítja a bőrt, és nagyon szépen javítja az összképet. Közvetlenül a használat után sokkal könnyebb a szennyeződéseket eltávolítani a pórusokból, nem véletlen, hogy az arctisztítás előttre ajánlja a használatát. Kellemes, enyhe, gyógybalzsamokra emlékeztető illata van, nagyon jó érzés a bőrön, még hidratál is. Az agyagmaszkkal kombinálva a bőröm állapotát már most jelentősen javította, az összkép sokkal tisztább, a pórusaim látványosan kisebbek, bár azért nem tüntek el teljesen. Eddig jobban teljesít, mint amit vártam tőle, meglátjuk, hogy alakul majd a továbbiakban.