mariska6

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -

Megnézem

Elemis Hydra-Balance Day Cream

Elemis Hydra-Balance Day Cream
2020. július 13.

Itt vettem krémmánián bontatlanul. Az eladó szuper volt!, de a krém sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sőt! Hatalmas csalódás. Van benne valami, amitől olyan lett a bőröm mint egy összeaszott alma. Minden ráncom kirajzolódott, és mintha minden víztartalmat és életet kiszívott volna belőle a krém, a felülete pedig érdes lett. Ilyen vízelvonó hatást eddig csak a mezei zsurlótól láttam. Egyetlen egyszer használtam, és nem tudom jó szívvel továbbadni sem.
Biztos hogy ez okozta, egyszerre mindig csak egy dolgot tesztelek, és semmivel nem kombinálom. De azt hozzá kell tennem, hogy a bőröm szuperérzékeny, lehet, hogy más gond nélkül kenheti.

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. május 22.

Félnapos. Az illata tetszik, de fél nap után 'erjed'. Eseményhez, intenzív munkához nagyon gyenge, viszont otthonra, inaktív napokra tökéletes és kellemes, így fogom elhasználni.

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25
2020. május 11.
(!)

Én is tesztelőként kaptam a terméket, köszönöm. A hölgy nagyon kedves volt a telefonban, szintén megpróbált a 3-ból a középső, 2-es árnyalatra rábeszélni, de a téynleg világos bőrűeknek az 1-es a megfelelő, maradtam annál és nem is bántam meg. A tubus nagyon tetszik, elegáns, lapos, kis táskában is könnyen tárolható, a felülete picit érdes, tetszik a tapintása.
A krém illata számomra kellemes, nem zavaró.
Pozitívumok: Nem irritálja a nagyon érzkeny bőröm, ezt eddig ezen kívül csak egy alapozónak sikerült elérnie. Nem fénylik. A fényvédő faktornak szintén nagyon örülök. Nekem nem ül bele a ráncokba, nem gyűlik össze erősen, legalább is kevésbé, mint az eddigiek. Nem fed erősen, ez nálam pozitívum, nincs maszk hatás, természetes kinézete marad az arcomnak, egyenletesebb tónussal. Viszont kell hozzá egy kis korrektor, ez tény.
Negatívumok: Hamar szárad felkenéskor, nem érzem, hogy hidratálna, kell alá hidratáló. Egy idő után egyszerűen melege van a bőrömnek benne. Többször úgy éreztem, mintha kezdene olvadni, de tükörben ellenőrizve ugyanolyan egyenletes volt mint felkenéskor, csak az érzés kellemetlen. Talán ez a krém vitt eddig legközelebb hozzá, hogy ne utáljam az alapozókat, de megszeretnem még mindig nem sikerült őket. 4*