mariska6

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -

Megnézem

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF50

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF50
2023. augusztus 9.

Eredetileg az "ehető" 30 SPF-est használtam, ami állítólag gyorsan avasodott, ezért kivonták a forgalomból, nekem azzal sem volt gondom. Váltottam erre.
Fontos volt, hogy ne egy illatosított, szétkemikáliázott terméket vegyek, mert a bőröm szinte minden termékre allergiás, kipirosodással, viszketéssel reagál, sminkelni sem sminkelek emiatt. Világos, de leégésre nem hajlamos bőröm van.
Ugyanúgy használom arcra, mint testre.
Fehér foltot hagy a ruhán, ezért érdemes óvatosan krémezni, ez engem nem zavar.
Az állaga sűrű, és fényesíti az arcbőrt. Ez sem zavar, mert amúgy nagyon száraz a bőröm és még táplálja is, szebb és élettel telibb lett. Hogy fehér réteget hagyna a bőrön, nem tűnt fel, inkább kicsit "glitteres" hatást kelt a cink-oxid miatt, azt egyenesen imádom, nagyon tetszik, ahogy csillog rajta a nap. Egyszer sem égtem le, keveset is barnultam, igazából arcra ezt az 50-est használnám, testre a 30 elég lenne a bemelegítő időszak után, hogy színt kapjon az ember.
Biztos, hogy maradok a fizikai fényvédőknél, és nagyon remélem, hogy ezt még sokáig gyártják, mert nekem tökéletes.

Alteya Hand Cream - Rose Oil

Alteya Hand Cream - Rose Oil
2023. január 12.

Poros illata van, amit alapvetően szeretek. Az állaga túl sűrű, agyagos, nehezen kenhető és gyorsan fogy. Csodálatos összetevői ellenére sem voltam vele elégedett.:(

Elemis Hydra-Balance Day Cream

Elemis Hydra-Balance Day Cream
2020. július 13.

Itt vettem krémmánián bontatlanul. Az eladó szuper volt!, de a krém sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sőt! Hatalmas csalódás. Van benne valami, amitől olyan lett a bőröm mint egy összeaszott alma. Minden ráncom kirajzolódott, és mintha minden víztartalmat és életet kiszívott volna belőle a krém, a felülete pedig érdes lett. Ilyen vízelvonó hatást eddig csak a mezei zsurlótól láttam. Egyetlen egyszer használtam, és nem tudom jó szívvel továbbadni sem.
Biztos hogy ez okozta, egyszerre mindig csak egy dolgot tesztelek, és semmivel nem kombinálom. De azt hozzá kell tennem, hogy a bőröm szuperérzékeny, lehet, hogy más gond nélkül kenheti.