marmalade

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2016. október 22.

Sajnos semmi pozitívumot nem tudok írni. Az illata szerintem nagyon rossz (engem erjedt limonádéra emlékeztet) és nagyon folyik. Az eladó nagyon száraz hajvégekre ajánlotta azzal, hogy nem fog zsírosítani akkor sem, ha nem csak a végekre használom. Nos, mondanom sem kell, hogy sprőd lett utána a hajam, viszont a második nap végére vállalhatatlanul nézett ki, pedig mostanában három napig simán kihúzom hajmosás nélkül.

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2016. október 22.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon szárazak a kezeim, ilyenkor ősszel meg aztán pláne. Kaptam egy mintát legutóbb, de másnap már vissza is mentem megvenni a teljes kiszerelést, mert egy éjszaka alatt annyira szépen rendbe tette a kezemet, hogy nem győztem mutogatni a családnak.

Taylor Swift Incredible Things

Taylor Swift Incredible Things
2016. október 22.

Két év után végre sikerült erre a Taylor-parfümre is rátennem a kezemet, úgyhogy most már teljes a boldogságom. Nem lehet itthon kapni, úgyhogy kipróbálni nem tudtam, de első fújásra szerelem volt így is. Percről percre változik, kedves, meleg illat ez is. Engem leginkább talán a Wonderstruck Enchantedre emlékeztet, de arra sem nagyon. Elsőre ánizsos illatú, majd vaníliásra szelídül. Szerintem leginkább téli illat, mert jóval "sűrűbb" az összhatás, mint a Tayloré, amit tavasszal-nyáron használok. Tartósságra nagyjából nyolc-tíz órát mondanék, tehát nagyon jó.