marnella

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. október 13.

Én nem is tudom, hogy eddig hogy tudtam élni nélküle. Párom mindig dicsérte a bőröm, hogy milyen selymes, de legbelül tudtam, hogy közel sincs ahhoz, amilyen lehetne, valami hiányzott. Aztán én is Okosszépség hatására táraztam be belőle és már az első használat után tudtam, hogy igen, ez az, ami kellett :D
Heti 2x használom teljes testre (arcra nem, mert oda mást használok), utána nyomatom a testápolót, aztán az embört meg le se tudom magamról vakarni :D

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. október 13.

Alapdarab. Nem irritál, szépen eltávolítja a szennyeződéseket. Okosszépség "tanításai" alapján választottam és nem is volt kétséges, hogy a literes kiszerelést fogom rendelni, már csak azért is, mert nagyon jó árban találtam meg. Volt már azelőtt is Cerave termékem, ismertem a márkát. A használata után felfrissül a bőröm és nagyon kellemes a tapintása.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. október 13.

Már a második üvegcsével rendelkezem, alapkelléke a rutinomnak. Szépen rendben tartja az arcom, sokkal kevesebb a pattim és ami ki is jön, nem olyan hatalmas, fájdalmas gümő mint régen és gyorsabban is múlik. Az első üveggel minden nap használtam, mostanra eddig úgy tűnik, hogy elég heti 3x rátolni az arcomra. A többi kencémet szépen kiegészíti.