marsala

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Proxima Uno 5500 Bristles Fogkefe Ultra Soft

Proxima Uno 5500 Bristles Fogkefe Ultra Soft
2019. október 16.

Már régóta tervezem, hogy írok róla egy jó lehúzó értékelést, mert megérdemli. Amikor a boltban megláttam annyira megörültem neki, hurrá egy curaprox dupe, ráadásul akciósan hatszáz forint körül volt (megjegyzem, azóta is ezen az áron látom), vettem egyből hármat belőle. Na már most, ez nem egy curaprox dupe, közelébe sincs annak a fogkefének. Valóban puhák a sörtéi, sokkal puhábbak mint a curaprox. Igazából már használhatatlanul puhák. Első fogmosáskor már elhajlottak a sörtéi, igaz, annyira erősen nyomtam az ínyemre, hogy érjen is valamit a fogmosásom, ne csak simogassam a fogamat valamivel. Utána elkezdtek kihullani a sörtét, körülbelül a második használat után ki kellett dobnom. Mivel maradt még fogkefém, elkezdtem egy újabbat használni, ezúton ügyelve fogmosáskor, ez már kibírt 3 hetet, de ennek is már mennek szét a sörtéi..
tldr: nem hogy a curaproxot, de egy 300 ft-os fogkefét is minőségibbnek tartok ennél, ne vegyétek meg.

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer SOS Akutspray

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer SOS Akutspray
2019. július 15.

Aki szerette ezt a terméket még fusson el a legközelebbi dm-be, hátha talál még belőle leárazva, ugyanis kiárusítják... én betáraztam belőle, 600 Ft-ért szinte ingyen volt.
Nyáron, 30 fok felett jön el az az időszak amikor szinte semmilyen krémet, sminket (fényvédőt is csak nagy nehezen) nem viselek el magamon.. akkor veszem elő az arcpermeteket és használom gyakorlatilag bármikor; reggel felkelés után, arcmosás után, esti arcápolási rutinként, akár munkahelyen is, ha csak egy kis felfrissülésre vágyom. Szépen egységesíti az arcom, engem is csípett az elején a sótartalma miatt, de már egyáltalán nem szokott, a kis hidratálása is napi szinten elengedő nekem.
Megadom rá az 5 csillagot, de azért tudni kell, hogy lehet nélküle is élni... de nincs szivem lepontozni, mivel a maga műfajában nem tudok semmi kivetnivalót mondani rá.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. május 20.

Furcsa (és szomorú) hogy nekem nem válnak be azok a sminktermékek amik itt krémmánián sztárol mindeki. Pedig milyen egyszerű lenne csak felmenni erre az oldalra, összevásárolni mindenből a legjobb véleménnyel rendelkező termékeket és véget is érne az örökös hajsza a tökéletes sminkcuccok után. Naná, ezt a korrektort krémmániás vélemények hatására vettem meg. Aztán eladtam. Aztán megvettem újra. Aztán elajándékoztam. És még mindig értelmetlenül állok a sok jó vélemény előtt, és az előtt, hogy nekem miért nem vált be. Elsőre azt hittem a színnel van a (legnagyobb) baj, világos volt, kissé szürkésnek láttam magamon, amikor felkentem ordított, hogy van valami a szemem alatt. Megvettem eggyel sötétebb színben, a színt már eltaláltam, de a fura szürke tónust ugyanúgy észrevehető volt, amitől még jobban kialvatlannak tűntem. Egy idő után már nem is használtam, mert mindig megállapítottam a tükörbe nézve, hogy jobban nézek ki a kis lila karikáimmal, mint vele. Ráadárul szárította a szemem alatt a bőrt, így még jobban észrevehető volt. Úgyhogy elengedtem, és köszönöm szépen, de keresem tovább az igazit. Ha jól emlékszem tartósnak tartós volt, ezért adok neki egy kegyelem csillagot, de tőlem többet nem kap, az biztos.