marshmallow0322

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2019. április 7.

Be-redy árnyalatban van meg, az üvegen keresztül pinkes piros árnyalatnak látszott, de amikor megszáradt a körmeimen, egy true hidegtónusú piros színt kaptam. Ne erre számítottam, DE! Valami hihetetlenül gyönyörűen mutatott rajtam!😍 És a bónusz pedig a tartóssága volt, mivel nekem a körmeim eleve kicsit zsírosabbak, ha fogalmazhatok így, ezért 2 vagy 3 nap után az összes eddigi kipróbált körömlakkom már elkezdett lekopni... De ez valami csoda! Csak a hatodik napon kezdett el a vége lekopni. Imádom!!!!💕

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2019. január 7.

Ezt a rúzst egész pontosan pár órája vettem meg, matt nude rúzs után kutatva a dm-ben. Végül nem teljesen egy nude szín jött velem, de szerintem még pont tökéletes a hétköznapokra. Ez a csoda a 400-as árnyalat, ami kicsit mályvás, burgundis barna szín. Valami csodálatos! Vagy 10 percig vaciláltam a 400-as és a 420-as árnyalat között, de végül ez nyert. Amint haza értem, egyből fel is kentem. Nagyon jó textúrája van, krémes és persze matt! Később jövök updatelni, megelőlegezem neki az 5 csillagot!

Essence Make Up Buffer Ecset

Essence Make Up Buffer Ecset
2018. október 17.

Nekem kezdőként ilyen kis nyomi normál lapos alapozóecsetem volt, ami kb annyira jó, hogy felvigyek egy arcpakolást (senkit sem akarok leszólni, aki ezt a fajtát használja alapozó eldolgozására). Gyorsan lecsaptam egy példányra a helyi Müllerben, mert nem tudtam, hogy meddig lesznek a polcokon(ez június elején volt). Nyáron nem használtam alapozót, de mióta suli van, minden nap használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kétszer mostam ki, és egyelőre nem hullik a szőre😊 Szuper!