mart

Regisztráció dátuma: 2016. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. július 4.

Nagyon szeretem a cévitaminos termékeket, és ez ár-érték arányban verhetetlen. Az én bőröm él-hal a cévitaminért, tapintható a különbség, mikor felrakom, felragyog az arcom. Nekem ez a termék sosem volt még csalódás, a második üvegcsét használom. A hűtőben tartás miatt kellemesen hűsít és frissít reggelente (én akkor kenem), szeretem a semleges “illatát”, a hatását. Nem irritál, nem csíp, nekem nem lettek tőle bőrproblémáim, bár nem is nehéz a bőröm. Biztosan sokáig a napi rutinom része marad.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. július 4.

Kedvelem ezt a terméket, én a hűtőben tartom, így reggel, mikor a szemem alá cseppentek, még hűsít is. Nem csíp, nem irritál. Nincsenek óriás és sötét karikáim, de úgy érzem, egy hónap használat után nekem kiegyenlítette a szem alatti területet. Szerintem fogok még venni belőle.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2019. július 4.

Nem tudom, mit csinál ez a termék, de szeretem. Remek a porlasztója, nem egyben placcsan a termék az arcon, hanem finom simogatón. Nyári reggelen, sminkelés után (akár sminkfixálásra) kifejezetten szeretem használni, egyszerűen csak kellemes luxus-érzés.