martica8827

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lavera Tisztító Arcradír Ginkgo és Jojobaszemcsékkel

Lavera Tisztító Arcradír Ginkgo és Jojobaszemcsékkel
2016. április 26.

Nem a kedvencem. Használata után mindenképp használni kell vmi krémet,mert nekem kicsit szárítja az arcom.

Chuleevandevi B7 Sompoi Plus Gyógynövényes Sampon

Chuleevandevi B7 Sompoi Plus Gyógynövényes Sampon
2016. április 25.

Imádom! Egy héten egyszer mosok haja(Hétköznap egész jó még a hajam hétvégére mindig összegumizom,így nem zavar amikor már zsírosodik.
Szóval ezzel csak megmosom és a hajamnak van tartása.Kétszer használtam eddig. Első mosásnál még használtam Alverde balzsamot,másodiknál már nem és a hajamat így is kitudtam fésülni,ugyan úgy mint balzsammal.
A sampon nagyon bevált előtte Schaumát használtam és hullott is a hajam. Mindig összegyűlt a fürdőszoba ajtaja mögött,amióta ezt használom nincs az ajtó mögött haj :D Ebből gondolom,h csökkent a hajam hullása.

Alverde Alma Papaya Sampon

Alverde Alma Papaya Sampon
2013. július 12.

Nagyon jó sampon!!! Több mint egy éve használok különböző alverde samponokat. Eddig az intenzív regeneráló samponját használtam. Az is jó volt,de attól egy picit hamarabb zsírosodott a hajam, ezért gondoltam úgy hogy lecserélem és erre a samponra esett a választásom. Az intenzív regeneráló alverde balzsammal nagyon jó párost alkotnak.

hedgehog-nak üzenem,amikor én is úgy döntöttem,hogy szilikon mentes sampont és balzsamot nézek nekem is száraz és sprőd lett a hajam. Kitartottam ezeknél az alverde samponoknál,bíztam benne,hogy egyszer eljön a csoda és el is jött. Amíg száraz és sprőd a hajad járj havonta fodrászhoz vágass belőle mindig pár centit,ezzel felfrissíted a hajad és egy idő után ez a sprőd haj el fog tűnni. Ez sajnos beletelik pár hónapba,de én nem bántam meg. Azóta amióta ezt végig csináltam van fénye a hajamnak,kevésbé hullik és nem törik a vége. 3-4 havonta járok fodrászhoz vágatni a végéből ezt eddig sosem tudtam megtenni mindig havonta kellett járnom.
Remélem nem adod fel a szilikon mentes hajápolók használatát. Ja és egyébként az Intenzív regeneráló termékeit használd előszőr az Alverdének és még vegyél mellé Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray-t. Én így kezdtem :) Ha így használod,akkor talán nem lesz olyan száraz a hajad.A spray-t csak a végekre fújd!!! Vagy még vegyél kókuszolajat az egy csodaszer a hajra! Remélem tudtam segíteni és ne add fel ! :)