Martili

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Ajmal Alia

Ajmal Alia
2019. december 17.

Nekem nagyon tetszik a fűszeressége. Pont ilyen titokzatosan fűszeres parfümre vágyom, viszont a tartósságával vannak fenntartásaim, ami meglepő egy Ajmal parfümnél. Talán a bőröm a ludas, mert a hajamra permetezve sokkal jobb eredményre jutok.

Ormonde Jayne Ormonde Woman

Ormonde Jayne Ormonde Woman
2019. december 17.

Nagyon kifinomult illat. A kezdése különleges erdő-utazás. Hozzám sajnos nem igazán illik, a lecsengése jellegtelen lesz rajtam. De akin meg tud maradni a kezdeti felütés, az csodálatos. Azért örömmel elhasználom, amennyim van belőle, egy biztonsági illat így számomra, munkahelyre tökéletes, de nem veri ki a biztosítékot, márpedig én azt szeretem egy parfümnél 😊

Serge Lutens Ambre Sultan

Serge Lutens Ambre Sultan
2019. december 16.

Kellett 24h, hogy legyőzzem őfelségét. Elsőre azt éreztem, hogy mi ez a húsvéti locsoló kölni? Férjem osztotta a véleményemet, majd a nap végén még hozzátette, hogy nagyon korán kell felkelnem ahhoz, ha ezt a parfümöt akarom az irodában is hordani, mert az első 3-4 óra bitang :) Ugyanakkor a fejillat távoztával ismerős, ugyanakkor különleges illatot éreztem és rájöttem, hogy a Massimo Dutti üzletekben van ilyen illat. Nem a márka parfümjei illatoznak így, hanem a boltok levegőztető rendszerébe szórnak Ambre Sultant, legalábbis szerintem :D

2 ÖSSZETEVŐ