Martili

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Clive Christian C For Women

Clive Christian C For Women
2020. június 24.

Elképesztően minőségi, hosszantartó parfümkülönlegesség. Tubarózsa az egyik legszebb köntösbe burkolva. Negyvenes, felsőközéposztálybeli, értelmiségi kosztümös nő tárgyalásra szánt elegáns virágos parfümje.

Parfums De Marly Cassili

Parfums De Marly Cassili
2020. június 17.

Nekem nagyon bejött, pedig nem fűztem nagy reményeket hozzá. Gondoltam,hogy a Delina a nagyágyú ez pedig csak kullog jóval mögötte. De nálam nem így lett, sőt. Ezt különlegesebbnek, kifinomultabbnak érzem. Mindkettő szuper, vidám, nőies illet, de ez talán kicsit árnyaltabb. Abszolút jó tavaszi, nyári irodai viselet vagy délutáni randira is passzol. Drámaiság nincs benne, de a férfiak dicsérik rajtam. A tartósságára nálam nincs panasz, másnap is érzem a hajamon. A leszáradása nálam egy szuper izgalmas tisztaság illat.

Serge Lutens Ambre Sultan

Serge Lutens Ambre Sultan
2020. május 20.

Kellett 24h, hogy legyőzzem őfelségét. Elsőre azt éreztem, hogy mi ez a húsvéti locsoló kölni? Férjem osztotta a véleményemet, majd a nap végén még hozzátette, hogy nagyon korán kell felkelnem ahhoz, ha ezt a parfümöt akarom az irodában is hordani, mert az első 3-4 óra bitang :) Ugyanakkor a fejillat eltűnésével ismerős, különleges illatot éreztem és rájöttem, hogy a Massimo Dutti üzletekben van ilyen illat. Nem a márka parfümjei illatoznak így, hanem a boltok levegőztető rendszerébe szórnak Ambre Sultant, legalábbis szerintem :D

2 ÖSSZETEVŐ