martinaaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sun Ozon Önbarnító Tej Normál és Sötét Bőrtípushoz

Sun Ozon Önbarnító Tej Normál és Sötét Bőrtípushoz
2015. május 25.

Használtam már ilyet tavaly, akkor a világos bőrűeknek valót vettem meg, mondván a bőröm is világos. Már az első használat után eldöntöttem hogy ilyet soha többet. A bőröm színe a sárgához jobban hasonlított mint a barnához. Ráadásul foltos lett tőle a bőröm és 3 nap után foltokban kopott le. Szörnyű volt, bőrradírral vakartam le magamról. Aztán idén ugyanígy betértem a Rossmannba hátha kapok valami más, jobb krémet. Találtam is, ugyanebből a márkából de sötét bőrűeknek valót. Akciósan megvettem 600 forintért, mondván kipróbálom, aztán meglátjuk mi lesz. Hazaértem nekiláttam. Leradíroztam a bőrömet, bekentem hidratálókrémmel majd rákentem az önbarnítót szépen egyenletesen. Vártam, vártam milyen lesz...2-3 óra a hatóideje. 2 alkalom után észrevehető volt a BARNASÁG!!!!!! Alig hittem el, elvoltam tőle ájulva. :) Szép egyenletes barna lett tőle a bőröm, a hajlatokban sem látszódott meg hogy ott esetleg barnább lenne. A ruháimat sem fogta meg sem az ágyneműmet. :) Hihetetlenül örültem hogy rátaláltam és ez bevált. Azóta is ezt használom kétnaponta bekenem magam vele és így a kopása sem látszik. Én nagyon megvagyok elégedve vele, szerintem jobb mint a szolárium...legalábbis pénzben biztos hogy megéri:) Csak ajánlani tudom! :)

Kallos Jázmin Hajpakolás

Kallos Jázmin Hajpakolás
2015. május 25.

Én nagyon megvagyok elégedve vele. Tényleg könnyebben kezelhető, az amúgy is töredezésre hajlamos hajam. Egyszerűbb a kifésülése és selymesebb a hajam tapintása. Az ára szerintem reális, ha azt nézzük hogy mekkora kiszerelésbe kapható. Az illatát pedig egyszerűen imádom. :)