MartiWindisch

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sioris Time Is Running Out 3:1 Toner + Szérum + Arcpermet

Sioris Time Is Running Out 3:1 Toner + Szérum + Arcpermet
2020. augusztus 6.

Hidratáló arcpermetként használom napközben, nagyon szeretem. A mostani nagy melegben különösen felfrissít, a citrusos illata ilyenkor még üdítőbb. Használat előtt fel kell rázni, hogy a két fázis összekeveredjen. Nagyon enyhén ragacsos csak közvetlenül felvitel után, de az is hamar beszívódik, puha hidratált bőrt eredményez. Semmi csúnyaságot nem okozott. A kiszerelés nekem elsőre kicsinek tűnt, de sokáig elég.
Van pár másmilyen bontatlan mist-em itthon, amíg azokat el nem használom, addig nem veszem újra, de ha azok nem pöccintik ki a sikerlistámról, akkor később újravevős.

Barnängen Caring Tusfürdő

Barnängen Caring Tusfürdő
2020. augusztus 5.

Nem szerettem, kb a felénél végül anyukámnak adtam, mert nagyon megutáltam az illatát. Az állaga krémes, kellemes, valóban nem habzik túlságosan. A borzasztó ára és a még borzasztóbb illata miatt nekem ez egy no no no.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2020. augusztus 4.

Mindent elmondtak már lentebb a többiek, újat én sem tudok hozzátenni. Nekem ez A szempillaspirál, mindent tud, amit elvárok egy spiráltól - nem tapasztja össze a pillákat, hosszít, dúsít, ível, nem potyog, könnyen építhető, könnyen lemosható, a kefe kialakítása tökéletes.
Az ára combos, de legalább nem az a 2-3 hét után beszáradós fajta mint egyes drogériás spirálok.