Martu0508

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Drops Of Light Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Light Hámlasztó Gél
2019. november 3.

2019.03.24 Ez a második hámlasztó, amit valaha használtam. Én és párom is szeretjük, tényleg szépen lepucolja az arcunkat. Nekem nem heges és nem aknés az arcom, viszont a mitteszereimen mintha segített volna a rendszeres hámlasztás. Párom heges-aknés bőrén látható a változás. Amit nem szeretek benne, hogy olyan furcsa érzetet hagy a bőrömön, illetve hogy nagyon alkoholos.

Update 2019.11. 03
Egyre jobban idegesített már hogy összeszmötyisedik az arcomon és nehéz lemosni. Amióta a Bioderma radírját kiprobáltam, azóta nem nyúlt a ehhez a termékhez.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum
2019. november 3.

2019.03.05 Nem használom mèg egy hete ezt a kis kencèt, de nekem eddig nagyon bejött! Mostanában elèg stresszes a munkahelyem, keveset ès rossz minősègben aludtam, ès ez a szememen nagyon meglátszott, korrektor nèlkül már nem mertem kimenni a lakásbòl. Ma viszont már igen. Sokkal hidratáltabb a szemem alatti bőr, kezdi feltölteni az apròbb ráncaim, a karikáim szinte eltűntek. Ha a tubus vègènèl járok, ès addig is ìgy fog hatni, biztos ùjraveszem. Majd jövök updatelni.

Update 2019.11. 03
Elfogyott a kence, de a végére már nem volt olyan hatásos, így nem vettem újra, de irritációt nem okozott. Lehet jövőre a zárási időszakban ismét megpróbálkozom vele.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2019. november 3.

Többféle hámlasztó zokni után még mindig nem ez a kedvencem. Előnye, hogy normális méretű a zokni, nem folyt ki belőle semmi trutyi véletlenül, pedig mozogtam benne. Nekem kb. 5 nap után kezdett el hámlani a lábam, először a vastagabb részek kezdtek el hámlani, ezek viszonylag egyben le is jöttek. Számítottam rá, hogy a többi részt is megszottyasztja, viszont ezek nagyon nehezen, soká, apró darabokban jönnek le és ez az, amiért soha nem fogom újravenni.