Martu0508

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Sampon Száraz, Fénytelen Hajra

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Sampon Száraz, Fénytelen Hajra
2020. június 25.

Alapvetően nem használok szulfátos sampont, viszont néha szükségem van egy-egy erősebb tisztításra (kb 2-3 havonta), akkor szoktam bevetni. A tisztító hatása egyértelmű, viszont iszonyúan megviseli a hajam, nagyon kell utána a táplálás, ezért sem használom gyakrabban. Így megfelelő a termék, viszont átlagos használatra nem venném meg.

Milva Szulfátmentes Avokádó és Kinin Sampon

Milva Szulfátmentes Avokádó és Kinin Sampon
2020. június 25.

Eddig nem találtam olyan szulfátmentes sampont, amit különösebben megszerettem volna, hát ez sem lesz a kedvencem (de szerintem ez a szulfátmentességből adódik, egyszerűen nem tudom megszokni 8 hónap után sem a szulfátmentes samponokat). Kicsit sürűbb az állaga, mint a normál samponoknak, nehezebben is habzik, ezért jóval több kell belőle nekem. A tisztító hatásával nincs problémám, a fejbőröm sem viszket tőle. Újra nem fogom venni, de elhasználom.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. június 21.

Eddig 3 féle hair foodot használtam de számomra ez vált be a legjobban, egy egész tégelyt elhasználtam, és újra is vettem azóta. Pakolásként és leave-inként is használom, ehhez képest sokáig kitart, nem kell belőle sok, különben zsíros hatása lesz a hajamnak.