Martu0508

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cantu Shea Butter For Natural Hair Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo

Cantu Shea Butter For Natural Hair Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo
2021. január 3.

Szögezzük le, hogy a szulfátmentessége ellenére tartalmaz agresszív tisztító összetevőt, ami miatt nem CGM a termék és szárító hatású, ennek tudatában vettem meg, kifejezetten a tisztító mosásokhoz használom alkalomszerűen. Valóban szárítja a fejbőröm, mindig extra ápolást kap utána, így nem okoz viszketést és irritációt, de erre nagyon kell figyelnem, amikor kihagyom ezt a lépést, sajnos viszket tőle a fejbőröm. Nagyon kis mennyiség elég belőle és elég nagy a flakon, nagyon sokáig meglesz ez a sampon, és szívesen fogom használni.

Schauma Nature Moments Hair Smoothie 3In1 Hajápoló Eperrel, Banánnal és Chia Maggal

2021. január 3.

Kicsit vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Alapvetően azért vettem meg, mert CGM, valamint az "Intenzív regenerálás nagyon sérült hajra" mondatból azt gondoltam az összetevők ellenőrzése nélkül, hogy proteint tartalmaz, de ez sajnos nem így van. Az illata nekem tetszik, bár nem marad benne a hajban, és az állaga is pont jó krémes, nem túl sűrű és több olyan összetevőt is tartalmaz, ami hidratál és táplál, de nem kókusz alapú (azt sajnos nem szereti a hajam). Próbáltam mindhárom alkalmazási módját, balzsamként nekem túl sok, hajpakolásként sem rossz, de van ennél hatásosabb pakolásom is, így leave in-ként használom a leggyakrabban. Sajnos csak két-három napig tart a hatása, a hajvégeim ismét szárazak lesznek ezután az idő után. El használom, de újra venni nem fogom ezt a terméket.

Vitaful Happy Hair Hajvitamin

Vitaful Happy Hair Hajvitamin
2021. január 2.

Nem szeretek tablettákat és kapszulákat lenyelni, ezért ezt a hajvitamint választottam. Az íze finom, de nem szoktam nagyon apróra rágni, mert hajlamos beragadni a fogaim közé. Szeretem, hogy nem fáj tőle a gyomrom, és nem okozott hatalmas keléseket az arcomon, valamint nem vagyok tőle egész nap éhes, ez sajnos más hajvitaminoknál gondot okozott. Egy hónapja szedem, de az "antennák" már szépen nőnek, biztosan újra fogom venni.