martuska83

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

MAC M·A·Cximal Silky Matte Rúzs

MAC M·A·Cximal Silky Matte Rúzs
2024. március 21.
(!)

Tesztelésre kaptam a Macximal 617 Velvet Teddy árnyalatot amelyet ismét hálásan köszönök a Krémmániának.
Magamtól ennyi pénzt soha nem adtam volna egy rúzsért. Sajnos én leszek az ellenpélda. A rúzs színe semmi extra, szinte teljesen olyan mint az ajkam színe, így nem is látni, hogy van rajtam egyáltalán. Rajtam nehezen száradt. Mikor átfixáltam majd új réteget húztam akkor sikerült tartósabbá tenni talán 1-2 órára. Tehát nem tartós és nem csókálló, csóri uram egy rúzs volt, még jó hogy otthon próbáltam ki rajta. :D Krémessége megfelelő, átalakul mattá ez pozitívum. Viszont ami a legnagyobb negatívum. Kijött a herpesz a számon tőle, rettenetesen kiszáradt az ajkam, egyenesen cserepessé. Miután megkaptam óvatosan kentem, pont ez végett, hogy nehogy a szám bánja, akkor is érzetem hogy sajnos mi nem működünk együtt, majd rászántam egy teljes napot. Korrektor nélkül, újra rúzsozva mikor erősen kopott étkezés kávézás után. És estére ott nőtt a bestia. Később próbálok még párszor, el fogom használni mindenképpen. De én nem adnék érte egy fillért sem. Rengeteg rúzsom van, szeretem az igazi vérvörös mélybordó nude árnyalatokat, de itt belém olvad, én viszont kedvelem, ha az általam viselt rúzs mutat is magából. A szárító hatása pedig elkeserített mert ettől pont nem vártam volna.
Ami előnyére írható az a külleme. Nagyon szép a csomagolása, csodás ahogy a rúzson is látható a márka belevésve. Elegáns a fekete és ezüst kombináció.
Adok neki egy hármast, mert másoknál nem igy mutatta magát csak én vagyok ennyire kényes. De ettől függetlenül imádom hogy kipróbálhattam és egy élménnyel gazdagabb lettem. (Hiába nézegettem régen ezt a márkát az ára számomra borsós volt) Millió köszönet!!!

Balea Make a Wish Tusfürdő

Balea Make a Wish Tusfürdő
2024. január 19.

Nekem ez az illat nagyon bejött, egész nap el tudnám viselni magamon, pedig nem szeretem a gyümölcsös illatokat, főleg nem a citrusokat. De ez valahogy annyira jó hogy egész nap érezném. Nincs valami parfüm ilyenben? Láttam Fatime írta Librét YSL-től, onnan én a Manifetot és a Black Opiumot ismertem csak, de akkor meg kell szagoljam ezt is, köszönöm a tippet. A többi a szokásos, megszokott balea tusi minőség. Jól habzik, az illat érezhető fürdés után is a bőrön, krémes állagú, nem irritál és nem szárít. Veszek is még kettőt, mert limitált. :)

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds EDT

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds EDT
2023. november 29.

Update: Anyukámnak ajándékoztam, régóta csak állt, képtelen voltam magamra fújni, mikor mégis próbálkoztam, nem tetszett, nyanyás volt mégis, ez még nem nekem való, ehhez még lehet fiatal vagyok :D Aztán anyukám mondta elfogyott a parfümje, kell vennie, kinn dolgozik Ausztriában, mondtam neki gyere van kettő, ami inkább neked való. Ha tetszenek a tiéd. Az elsőre azt mondta tetszik, dolgozni és rohangálósnak nagyon jó lesz. A másik volt ez. Az üvege elbűvölte. Ó ez csodaszép. Na szagizd meg akkor. Juj de alkalmi, juj ez elegáns illat. Ő 60 év felett van a másikból fújt már ezt nem merte ne keveredjen, de azt mondta viszi mert tuti jó lesz. Pár nap múlva jött hozzám és megéreztem rajta, de teljesen más illata volt mint rajtam. Ők együtt nagyon harmonizáltak. Azt mondta tényleg elegáns ahogy mondta is. Úgyhogy végül nem lett belőle wc illatosító. Mindenki boldog! :D Nem vonok le csillagot, azért mert nem az én illatom attól még szép az üvege tartós is és kifejezetten egyedi.

2022.01.25.: Vakon rendelésem egyik tétele. Nagyon féltem tőle, féltem, hogy rajtam nyanyaszagú lesz. Taylor szépsége előtt meghajlok és ez előtt az illat előtt is, mert ez nem egy hétköznapi illat ami szembe jön veled minden második nőn. Karizmatikus, nagyon egyedi illatvilág, ezt az illatot nem csak magadra fújod és mész, ezt az illatot viselni kell tudni.
Mikor megérkezett azt mondtam egy erősebb fújás után, hogy baccus, csodás az üvege, mestermű, kifinomult, elegáns, smaragd és gyémánt a két kedvencem, de az illat... áááhh sírok, kár érte. Aztán nem hagyott békén, motoszkált, nem lehet ezt ilyen könnyen elengedni. Pár nap múlva reggel nagyon keveset fújtam, csuklóra egyet és nyakra két oldalra. És jött a csoda! Hát ezt most így hogy? És elsőre miért nem? De olyan varázslatos volt,érzetem benne a szegfűt a vaníliát, a gyöngyvirágot. Majd mikor már lecsillapodott valami édes keverék lett, virágos, mintha valami tavaszi kertben járnék. Tehát ezzel a csodával nagyon csínján kell bánni mert különben harapni fog. Kevesebb több elv, nem locsolni, mert arany. Extra tartós, fürdés után sőt másnap reggel is azt az egyetlen fújást éreztem a csuklómon, amit bevallom egyik parfümnél sem még. Hogy más, miként érzi nem tudom, de senki nem menekült tőlem felhúzott orral, keresztet mutogatva az ujjaival. :D Szóval ezt az illat egyedi, varázslatos, már értem a többiek hozzászólását, ez nem cukorka, ez nem a tinik és fiatal lányok által előszeretettel locsolt szagosvíz, de azt sem mondanám hogy 50-nek kell lenni hozzá.... Tavasszal fog ez nagyon jól muszikálni, de néha így télen is elő kell vennem, egy-egy nap mikor tavaszt szeretnék ezt kell viselni...