martuska83

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zendium Gentle Whitening Fogkrém

Zendium Gentle Whitening Fogkrém
2019. szeptember 18.

Nem rég vettem az agyon marketingelt fogkrémet akciósan. Gondoltam itt az idő, most vagy soha, próbáljuk ki. Első két hétben fogmosás után érzékenyek lettek a fogaim, majd ez elmúlt, azóta csak azt tapasztalom, hogy számomra nem tisztít megfelelően. Nem érzem a tiszta érzést, és elektromos fogkefével mosok fogat, mégis lepedékesek maradt, nem éreztem sem fehérítő hatást, sem fogkő csökkentést, igaz az minimális, de mivel kávézom és dohányzom én inkább azt éreztem hogy még sárgábbnak tűnnek a fogaim. (Fogorvos szerint természetes fehérek a fogaim, de én örülnék egy árnyalattal fehérebbnek) Bár nem szeretem a maró mentolos ízt, de ez, mint halottnak a csók. Akkor vagy legyen közepesen mentolos vagy veszek olyat ami fahéjas, vagy szegfűszeges vagy kókuszos vagy akármilyen). Tőlem egy csillagot kap mert semmi pozitív dolog nincs amit fel tudnék hozni mellette. Első körben az érzékenység, aztán a nem tiszta hatás, az ára sem kellemes, ha nincs akcióban és hozzáteszem nekem gyorsan elfogyott ez a 75 ml tubus. (alig vártam, így nem bántam, ennél még az amodent és a kolynos is jobb) Azt hiszem soha többet, még, ha nagyon akciós lesz, akkor sem!

Isana Professional Korpásodás Elleni Sampon

Isana Professional Korpásodás Elleni Sampon
2019. július 29.

Eszméletlen olcsón vettem, 210 Ft, kb viccnek fogtam fel, de gondoltam ha másra nem kézmosásra jó lesz, akkor vettem egy head&shoulderst is. Elfogyott a vichy samponom nem jött még meg az utánpótlás igy kellett valami. Hát nem vártam tőle csodát, inkább azt hogy majd teljesen visszakorpásítja a már tiszta fejbőröm. Addig míg a másik igen, ez nem. 4-szer mostam vele hajat eddig de nem jött a viszketés, 3 naponta mosom általában, de nem éreztem és nem is láttam a jeleket, míg a másiknál másnap viszkettem. Persze nem vichy sampon, de tűzoltásra éppen tökéletes. Az illatával sincs bajom hiszen a Vichy sem ibolya illatú. Nekem ennyi pénzért bevált. Fogok még venni belőle, mert vinni is könnyebb mint a 400 ml-es flakont. mivel én a hajam intenzíven táplálom és ápolom különféle olajakkal és hajvégápolókkal nem érzem hogy kiszáradna és balzsamot is használok hajmosáskor. számomra a hosszú szőke hajamra elengedhetetlen. Igaz egy óra egy hajmosás de megéri, mert a hajam nagyon szeretem!

Isana Intenzív Hajápoló Tej

Isana Intenzív Hajápoló Tej
2019. július 29.

Nagyon tetszik eddig, féltem elnehezíti a hajam, de nem, nagyon könnyűvé, puhává varázsolja, nekem tetszik az illata a hajamon is. Remélem később is marad ilyen, eddig háromszor használtam. Elégedett vagyok és árában is megfelelő!