martuska83

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Colgate Max White Sparkle Diamonds Fogkrém

Colgate Max White Sparkle Diamonds Fogkrém
2021. november 17.

Kedvenc fogkrémem, kipróbáltam a zöld társát is az is tetszett, de ez a favorit. A kis lapok fehérítenek, az íze mentolos de nem erős és nem csípős, lágy mentol. Aki erősebb mentol ízt szeret annak nem fog tetszeni. Teszi a dolgát, jól habzik, a fogaim tiszták- szánkózni lehet raja kb. :D- a szám is tisztának érzem, lepedéket eltünteti, frissességet biztosít. Egy szó mint száz, én szeretem! :)

Imperity After Color Acid Technique Cuticle Sealer Cream

Imperity After Color Acid Technique Cuticle Sealer Cream
2021. október 27.

Több mint egy éve a saját márkás festékkel festem a hajam és a festék lezárása után ezt használom közvetlenül. Nagyon sima, jó illatú haj az eredmény. Érdemes megvenni nekem egy évig elég volt a 200 ml-es, igaz csak a hajfestés után használom! De eddig minden Imperity termék amit kipróbáltam elnyerte a tetszésem!

Imperity After Color Acid Technique Kutikula Lezáró Szagsemlegesítő Hajmaszk

Imperity After Color Acid Technique Kutikula Lezáró Szagsemlegesítő Hajmaszk