maruani

Regisztráció dátuma: 2015. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2019. október 19.

Nem is értem, hogy nem írtam még véleményt, amikor vagy másfél éve ezt veszem újra, egész pontosan azóta, amióta
1) feladtam a vadászatot a tökéletes szempillaspirál után, és
2) rájöttem, hogy soha, de soha nem leszek hajlandó highendet venni abból a termékből, amit félévente (más források szerint negyedévente) ki kell dobni, de amúgy is, mert kiszárad, beszárad, és elfogy.
A miss hippie nem rossz, szép dolgokat művel a szempilláimmal a jobb szememen, ahol nem nőnek sréhen keresztbe a szempilláim, és elviselhető dolgokat a bal szememen, ahol viszont igen. Dúsít és szétválaszt, kis ügyeskedéssel némileg hosszít is.
Ha szerencsém van, nem köt ki a szemem alatt, ha nincs szerencsém, igen. Az esély télen fifti-fifti, nyáron 70-30, kánikulában meg kábé mint megnyerni az ötös lottót. Arra az átmeneti időre, amíg a globális felmelegedés nem torkollik apokalipszisbe, még szeretnék találni nyárra egy valóban vízálló szempillaspirált. Mondjuk ez nem is hazudja magáról azt, ami önmagában plusz pontot ér.

Physicians Formula Nude Wear Glowing Nude Blush

Physicians Formula Nude Wear Glowing Nude Blush
2019. október 19.

Menjünk végig rajta, miért rettenetes ez a termék.
1) A csomagolás egy vicc. Miért kell egy 5 g pirosítót egy 2 centi magas műbőr dobozkába rakni maslival a tetején? Az egész cucc elférne egy negyedekkora dobozban.
2) A hatalmas csomagolásban alig van termék, és a négy színt lehetetlen külön használni.
3) Zéró pigmentáltság. Nekem a téli bőrszínem akár a kihányt liptai túró, és a nyári sem sokkal jobb, ha valakin, rajtam mutatnia kellett volna valamit, de nem. Nada. Zéró. Nulla. Semmi. És ahogy azt az előttem szólók megjegyezték, építeni sem lehet.
4) Akkor mire fel az öt csillag? Szóval az úgy volt, hogy megvettem féláron, mert féláron volt, és mert imádom a rózsaszín pirosítókat, majd kipróbáltam, és szívem szerint azonnal kivágtam volna a kukába, okok lásd fent. De nem tettem, mert még így is drága volt, nem beszélve a masniról a tetején, ami röhejes, de akkor is.
Tehát nem dobtam ki, és ha már nem dobtam ki, próbálkoztam hátha mégis jó valamire, és most már vagy fél éve megvan, és minden egyes alkalommal használom, amikor sminkelek. Amikor már minden készen van, pirosító-bronzosító-highlighter-finishingpúder, a kutya füle és a macska farka is a helyén van, akkor a mindkét orcámon átmegyek ezzel a cuccal egy nagy puha púderecsettel.
Lehet hogy placebó, komolyan lehet hogy az, de mintha minden egy leheletnyit lágyabb, egészségesebb, ragyogóbb (de nem fényes) lenne. Dögöljek meg, ha látom hogy mit csinál, de valahogy minden jobban néz ki alatta.
Állítólag ezt csinálják a Guerlain Meteorites gyöngyök is kéthétnyi fizetésért plusz egy vese. És amennyire tudom, ott is megy a bruszt, hogy placebó-e vagy csodaszer. Mondjuk ha 16 ezret adtam volna érte, biztos erősebben próbálnám meggyőzni magam, hogy a halhatatlan szépség pókhálónyi fátylát vonja rám a termék.
Másrészről ha már az embernek van homeopátiás pirosítója, akkor az inkább kerüljön kétezerbe, mint nyolcszor annyiba. Én szeretem, de senkinek nem javaslom, hogy megvegye.

Pat Mcgrath LiquiLUST Liquid Lipstick

Pat Mcgrath LiquiLUST Liquid Lipstick
2019. október 17.

Amikor nagyon sok pénzért megrendeltem jópár színt ebből a rúzsból, hittem is, meg nem is, hogy Pat McGrath valóban valami utolérhetetlent alkotott. Jelentem, megtértem, és már el is kezdtem spórolni a palettákra.
Ezek a rúzsok nem száradnak tökéletesen mattra, nem lesznek csókállóak, de nagyon-nagyon tartósak. És elképesztően kényelmesek. Nincs még egy folyékony rúzsom (és próbáltam számosat), ami este leszedve ugyanolyan állapotban hagyja a számat, mint ahogy reggel felkeltem. Btw az én ajkaimat az is kiszárítja, ha csúnyán rámnéznek.
Nincs folyékony rúzs, amit könnyebb lenne tökéletesen applikálni. Az élénk színű hármassal a vicc kedvéért megpróbáltam összerakni egy ombrét (soha nem próbáltam előtte), és 5 perc múlva sminkmesternek éreztem magam. A színek elképesztőek, a revelation lett az új kedvenc vörös rúzsom.
Az ügyfélszolgálatuk brilliáns. Az egyik nude helyett amit rendeltem elküldték a vöröset még egyszer, miután ezt megreklamáltam, 10 perc múlva érkezett a válasz, és másnap már elindult felém az eredeti rendelésem. A duplikáltat természetesen nem kérték vissza.