marvina

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Toni & Guy Sea Salt Texturising Spray

Toni & Guy Sea Salt Texturising Spray
2020. szeptember 16.

Jó termék, hozza amit ígér. Örülök hogy rátaláltam.
Természetes kissé hullámos, jó tartású, nem túl vastag szálú hajam van. A természetes hullám akkor jön ki ha hagyom megszáradni és nem fésülködök, csak hajmosás közben. Erre akartam rásegíteni a termékkel. Félhosszú hajamra kb 6-8 fújás törölközőszáraz hajra. Nekem nem ragadt egyáltalán, de én csak samponoztam előtte. Azt nem tudom hogy viselkedik ha mindenféle cuccra kerül rá a végén, lehet hogy ragad.

Weleda Skin Food Light Bőrtápláló Krém

Weleda Skin Food Light Bőrtápláló Krém
2020. február 29.

Ez a krém egy csoda! Kiadós mégsem komedogén. Igen, arckrémként használom. Hideg elleni Védőkrémként is megállja a helyét! Müllerben a nagy 75ml-s kiszerelés is korrekt áron van. Én se gondoltam volna hogy ennyi pénzért így betalál.

L'Occitane Eau Des Baux EDT

L'Occitane Eau Des Baux EDT
2020. január 14.

Az illatról:
Egy nagyon természetes hatású fűszeres vanília illat, ami valahogy (jó értelemben) száraz és komoly lesz a tömjéntől. Tulajdonképpen ez menti meg a gourmand jellegtől. Én azt gondolom hogy tökéletesen ki van centizve hogy uniszex legyen, annak ellenére hogy férfiaknak szól, tehát nem kell különösebb bátorság hogy nőként használja az ember. Engem kicsit a Shalimarra is emlékeztet, de jócskán kevesebb vaníliával és hát más gyanták vannak benne, de gyantás ez is.
Tartósság és szilázs szerintem egy eau de toilette töménységhez (amiként árulják) korrekt, sőt várakozáson felüli, szép és egészen összetett leszáradással.
Megér ennyi pénzt egyértelműen, mert bár nem feltűnő, vagy extravagáns, de mégis kifjezetten kifinomult és érdekes.