marysidehouse95

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Schönheitsgeheimnisse Kender Ápoló Olaj

Balea Schönheitsgeheimnisse Kender Ápoló Olaj
2021. március 8.

Arcra használom, és zseniális. Puhább tőle a bőröm, alapozó alá is szuper.

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2021. január 18.

A 100 ml-s verziót vettem meg. Már jó ideje szagolgattam és nagyon vágytam rá, de a douglasban nagyon drágának találtam, így végül mindig otthagytam. Viszont most jó ajánlatot fogtam ki rá neten, így beruháztam rá. (parfum.hu)

Tartós, kellemes illat. Édes, gyümölcsös és virágos. Nagyon nőies illat.

Sok parfümöm van, sok kedvencem van, szeretem a változatosságot, de azt hiszem, ez lesz az igazi.

Biztos, hogy újra vevős parfüm.

Schwarzkopf Palette Ashy Blonde Toner

Schwarzkopf Palette Ashy Blonde Toner
2021. január 18.

A platinum blond típust vettem meg, tudatában annak, hogy ez nem egy hajbalzsam, nem egy hajpakolás, hanem egy hajszínező, igen lányok, ez egy 8 mosásos hajszínező, amit az eddigi kommentelők nem vettek figyelembe. Nekem, rendeltetésszerűen használva a terméket, vállig érő hajamon, a tubus 80%-a ráment. És, ahogy minden hajszínezőt, ezt is 1,5-2 órán keresztül kell rajta hagyni, hogy érjen bármit is. (Pláne, hogy ez nem level 2 hajszínező, hanem level 1 hajszínező, szóval sokkal több idő kell neki, ráadásul egyáltalán nem karosítja a hajat.)

A hajamról: Régóta szőkített hajam van, ami palette bw12 alapszínű. És palette e20 és palette a10 festékekkel van benne melír.
Az árnyalata nem vészesen sárgás. Használok schauma hamvasító sampont és balea hamvasító pakolást. Mikor megláttam ezt a terméket a DM-ben, nagy reményeket fűztem hozzá, pláne, hogy nem is vészes az ára. (Tudtam a boltban is, hogy lehet, egy használat - egy tubus, de a többi hasonló termék árát nézve, még ígyis kedvező.)

Az első benyomásom: finom az illata, jó az állaga, könnyű felvinni és szinte nem fogja meg a kezet, én nem használtam kesztyűt.

Lemosás után: Megijedtem, hogy barna lett.

Szárítás után: A melírom platinaszőke lett, az alaphajszínem pedig szalmaszőke. Nagyon elégedett vagyok vele.
Mivel engem nem zavar a hajfesték illat a hajamban, így nekem nincs vele bajom, hogy a hajamban maradt.

Tuti, hogy újra fogom venni. Minden tőfestés és melír után rá fog kerülni ez is. (Hiszen még ígyis sokkal olcsóbb, mint a fodrász)