maryszab

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2019. október 22.

Imádom! Előbb a külcsín volt, ami megfogott, aztán a parfüm. Gyönyörű az üvege, a doboza, a plakátja! Az illat maga nem hétköznapi, és nem is való szerintem mindenkinek, nem tucat illat. Tartóssága valóban nem kiemelkedő. Én a szantált és a kamillát érzem először, aztán jön a többi. Férjemen teljesen más, neki az édes érződik előbb (igen, mindketten használjuk). Embere válogatja, de szerintem jót alkotott a Gucci, eddig egy parfümjük sem tetszett soha...de ezt most minden nap viselem szinte, annyira imádom. :)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2019. július 3.

A hámlasztást egyből nagyban kezdtem a TO AHA+BHA hámlasztójával, aztán egyszer csak nem bírta tovább a bőröm, kiütéses lett, égett, minden bajom volt. Félretettem egy időre a hámlasztást az életemből, aztán most megrendeltem ebből a pici kiszerelést, hogy kipróbáljam. Eddig minden okés vele, szépen puhítja és egyenletesebbé teszi a bőröm, szerintem meg fogom rendelni a nagy verziót, ha elfogy a kicsi. :)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. július 3.

Sokszor jött már velem szembe, most megrendeltem. Az állaga miatt könnyen felvihető, én hidratáló krémmel keverve használom, üdébb tőle az arcom. Esténként használom, reggelre látványos a változás. :)