masey

Regisztráció dátuma: 2014. június 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 3.
Bőrprobléma: -

Alverde Bőrradíros Tusfürdő Kókuszreszelékkel és Lótuszvirággal

Alverde Bőrradíros Tusfürdő Kókuszreszelékkel és Lótuszvirággal
2015. január 9.

Ajándékba kaptam, amúgy nem igazán szoktam testradírt használni, így nincs összehasonlítási alapom. De ezt imádtam! A kókuszdarabok fenomenálisak és szuper az illata. Tusfürdő helyett nekem tökéletes. Viszont azt én sem érzem, hogy nagyon erősen radírozna (valószínűleg ezért is tetszett meg). :)

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2014. július 1.

Általában natúr hajápolókat használok, viszont múlt télen valamiért nagyon csúnya lett a hajam. Töredezett, száraz és gubancos hajvégek, hajhullás stb. A Kallos Latte nekem ezeket szépen rendbe tette. Egy kisebb csomaggal használtam el balzsam helyett, utána vettem egy nagyot is, de végül abbahagytam, mert már jobb lett a hajam, és visszatértem a szokásos Alverde balzsamomhoz. :) Szóval abszolút megérte azt a párszáz forintot, hiszen hatott.

Alverde Baby Napozóbalzsam LSF30

Alverde Baby Napozóbalzsam LSF30
2014. július 1.

Számomra ez hatalmas csalódás volt. Az Alverde babanaptejet már használtam korábban a gyerkőc miatt, de utáltam, hogy úgy nézünk ki tőle, mint a frissen meszelt fal, ráadásul mindent összefog! Ez a balzsamnak nevezett naptej kb. ugyanaz a kategória, csak még nehezebben távolítható el. Kizárólag azért vettem meg, mert ha már balzsam - gondoltam én - nem lesz olyan fehér, mint a naptej. Pedig de. Két csillag egyedül azért jár neki, mert natúr és tényleg nem égett le tőle a gyerek, de ennyi erővel akár iszappal is kenegethettem volna, biztosan az is nyújt ilyen mechanikai védelmet :)
Még annyit hozzáfűznék, hogy a termék neve nem napozókrém mint ahogy írjátok, hanem napozóbalzsam. A magyar és a német címkén is ez van.