masiki

Regisztráció dátuma: 2012. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 8.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Profumum Roma Confetto

Profumum Roma Confetto
2018. október 10.

Sokat említettétek a hasonlóságot a Hypnotic Poison-nal ezért érdemes tudni, hogy a Confetto 2 évvel korábban (1996-ban) jelent meg mint Dior hipnotikus mérge. Innentől nem kérdéses, ha másolásról lenne szó ki kitől koppintott ötletet vagy ihletet. :)
Elfogult vagyok a Profumum Roma házzal kapcsolatban, nálam minden illatuk amit eddig megismertem 5*-os függetlenül attól, hogy hordanám vagy sem.

Dr. Hauschka Éjszakai Szérum

Dr. Hauschka Éjszakai Szérum
2017. október 20.
(!)

Itt nyertem a terméket és nagyon örültem a lehetőségnek. Köszönöm :)
Arcápolási rutinomban a natúr termékeket preferálom pedig szerencsére abszolút normál bőröm van és igazából bármit rákenhetnék, azt hiszem kevés dolog okozna problémát.
Ez a szérum felkenéskor nagyon kellemes, hűsítő érzetet kelt az arcon, nekem az illata is tetszik de miután megszárad úgy éreztem húzódik a bőröm ezért éjszakai krémmel együtt használtam a továbbiakban. Biztos táplálja a bőrt mivel nagyon jó összetevőkkel büszkélkedhet de nem vettem észre pozitív változást a használata közben sajnos, ezért teljes áron nem venném meg. Annak viszont nagyon örülök, hogy kipróbálhattam. :)

Nuxe Creme Prodigieuse DD Krém

Nuxe Creme Prodigieuse DD Krém
2016. október 16.

Mivel nálunk még nem forgalmazzák ezt a terméket üzletben hetekig hezitáltam, hogy megvegyem-e webáruházból próba nélkül. Megvettem és nagyon jól tettem, bevált a médium árnyalat. Tesztelem és visszatérek frissíteni.

Update: Miután nyáron hidratáló krémen és púderen kívül mást nem tudtam elviselni úgy hozzászoktam hogy most sem. Ez a DD krém elismerem, hogy nagyon tartós hidratáló hatással rendelkezik de olyan sűrű mint egy alapozó, ezért nem lett a kedvencem és a médium árnyalat már sötét a mostani színemhez. Úgy döntöttem megválnék tőle, hátha valakinek jobban beválik.

1 smink

7 ÖSSZETEVŐ