Masnilány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

H&M Rue Crémieux EDT

H&M Rue Crémieux EDT
2021. október 13.

Szerintem még a megjelenés évében akciósan csaptam le rá, totál vak netes rendelés volt. A kolléganőim is totál rákattantak, annyira szuper kellemes illata van. Aztán ez az illat valahogy elillant a semmibe. Néha még eszembe jutogatott, hogy keresgéljek, hátha akad valakinél, amikor egy szuperjófej krémmániás csajszi felrakta eladásra, azonnal lecsaptam rá.
Azt hiszem az mindent elmond, hogy eléggé gyakran váltogatom, hogy milyen illatfelhőcskébe burkolózom, mégis amikor sok idővel később újra befújtam magam ezzel, a férjem egyből megjegyezte, hogy "hú, ezt ismerem, húú ez baromijó"
Kellemes, nem fejfájósan édes, csak picikét. Az őszibarack jó csavar benne, számomra nagyon különleges illat, ami a mostani elegáns szövetkabátos sálas időszakra totál telitalálat.
Ahogy látom, a H&M elkezdte visszavezetgetni a parfümjeit, remélem ő is közöttük lesz, mert szerintem "kedves lány" illata van :)

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2021. szeptember 19.

Mivel a hajam alapszíne is sötétszőkés szürkés, a szemöldököm is ilyen csodásan jellegtelen színű. Több csoportban is találkoztam ezzel a festékkel, hogy nagyon ajánlják, úgyhogy "mibajlehet" alapon vettem egy világos barnát belőle. Ha bénázok, majd max húzok egy zacskót a fejemre.
Elsőre voltam akkora világökre, hogy 20 percig fennhagytam... Plusz elhittem, hogy hatalmas művészit alkottam, de sajna csodásan elcseszerintettem még a festés vonalát is... Ringatóztam is egyet a sarokba utána, nevör evör ilyet többet.
Idővel aztán kitapasztaltam hogy a tuti felvinnni: a szemöldököm elejére még nem kenek rögtön, oda 4 perc hatóidő után pótolom ki, az egészet pedig 8 perc után mosom le.
Bár így nem fogja be a bőröm, de így természetes hatást tudok vele elérni.
A pálcika kefés részével fésülgetem bele a cuccot, ahova nem kellett volna, hogy menjen, ott felvitel után rögtön lekapom fültisztító pálcikával (lehet ezt szolgálná a pálcika másik vége, de azzal nem megy szépen)
2 hétig tutira kitart, utána már szükséges beleszinezgetni reggelente.
Nincs összehasonlítási alapom, ezért egyelőre egyedül a tartó műanyag keverő mélyedésébe tudok belekötni, nem kényelmes belőle kiszedegetni a keveréket, szerintem lehetne szélesebb és sekélyebb. Más itthon található dolgot nem tudok befogni, hogy ilyen kevés festéket kikeverjek, ezért tartottam meg az eredetit, de sajna az nem túl jó :/

The Body Shop Satsuma EDT

The Body Shop Satsuma EDT
2021. szeptember 13.

Nagyon nehéz belőni szerintem a tökéletes mandarin illatot. Vagy lehet én tévesztettem mindig házszámot, de vagy undin túlcukrozott volt, vagy túl mű volt az összhatás. Sokszor tényleg gagyi.
De ez nagyon bejött! Arra a mandarinra emlékeztet, amit még tél elején lehet kapni: lédús, van egy pici fanyarsága és amikor megbontom, elárasztja a szobát a kellemes illata.
A második TBS parfümöm (british rose volt az első) kettőből kettő bombajó eddig!
Látom, hogy van aki nyárinak írja, valaki tavaszinak. Szerintem a téli mandarinszerelem miatt elteszem téli parfümnek :)