Masnilány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. január 14.

Ha a gimiben ez a cucc létezett volna, tutira ezzel kentem volna be a fejem, mielőtt elmegyek a háziorvoshoz kamu igazolást kérni :D
Nekem úgy vált be nagyjából, ha az NMF alá plusz hidratálásnak viszek fel két csepp Squalane szérumot is, bár így meg egy kicsit diszkógömbösít.
Viszont ha ezt nem teszem meg, ad egy eltüntethetetlen matt lilásszürkés árnyalatot az egyébként nagyon fehér bőrömnek, amitől konkrétan úgy nézek ki, mint akire bármikor ráhívhatják a mentőt.
Egyébként egész jó fényvédő, teszi a dolgát, de nem a legjobb, ez az állandó taktikázás a használatánál... Pedig annyira vártam, hogy kapható legyen deciemen... Elhasználom, viszont nem gondolom, hogy újra megvásárolnám.

The Ordinary Squalane Cleanser

The Ordinary Squalane Cleanser
2020. november 30.

Egy ideje bennem van az a törekvés, hogy magyar termékeket szeretnék csak vásárolni, de egyszerűen ezt a lemosót nem tudom kirugdosni az életemből, annyira szeretem :D
Nem csípem a körülményes dolgokat, nekem totál bejön, hogy csak natúrban bemasszírozom az arcomba és lemosom, nem kell előtte bevizezni, szuper ez az olajos állag, nem tudok róla rosszat mondani. Vízálló spirált és tust használok, csukott szemmel a kifestett résznél kicsit jobban bele szoktam dörzsölni, meg tovább rajta szoktam olyankor hagyni, simán lejön. Lemosás után szeretem azt a puha tisztaság érzést amit ad, már fél éve tart közöttünk a szerelem.
Remélem hamarosan ismét lehet majd kapni, kezdek belőle kifogyni és nem találom sehol sem :(

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal
2020. november 27.

Sajnos elképesztően szárította a fejbőröm, állandóan vakaróztam tőle.
Soha semmitől nem volt még ilyen bajom, és mivel ez volt az első mentes samponom, egy darabig még nyomattam, mert mondom lehet, hogy az elején nem haverkodott vele össze a fejbőröm és majd megszokja...
Hát sajnos rosszabb lett, már a végén szabályosan úgy hullott a korpa a hajamból, hogy egyedül elintéztem volna mindenkinek a fehér karácsonyt.