Masnilány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező
2019. április 28.

Alapjáraton szőkés barna, tipikusan "seszínű" hajam van. Henna lenövesztésére és koptatására próbáltam. Meglepően jó! A lenövést nyomattam vele hajmosás közben, heti 2-3 mosással kb másfél-2 hetet bírt. 4 hónapig ezt csináltam, aztán már rá tudtam menni egy rezesebb vörössel.
Nekem ez annyit megért, hogy nem kellett fodrásznál a világosítással bajlódni. Főleg, hogy hennát nem is vállalnak, mert zöldül, mint a locsolóversben az a bizonyos erdő.
Szóval szerintem szuper termék, ha valahonnan tudsz még szerezni, henna irtásra ajánlom! :)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. március 29.

Jövőre férjhez megyek és eldöntöttem, hogy én biza hosszú hajjal fogom ezt megtenni és nem szeretnék póthajat. Kerülgettük egymást ezzel a termékkel hosszú ideig, aztán győzött facebook üldöző marketingje: kegyetlenül berendeltem belőle black fridaykor.
Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D
Addig nem kezdtem el szedni, amíg nem mentem el a szokásos fél éves hajvég nyisszantásra, hogy az esetleges töredezés ne legyen az eredmény rontója.
Beáldoztam egy régi felsőmet, a kezdés napján bejelöltük rajta a hajam hosszát, ez volt pontosan egy hónapja.

Márc 29: Harmadik hónapja szedem, most már váltva a pezsgőtablettával. Gyomorbaj, alvászavar, semmi, a bőröm is rendben van, nem lettem se ragyásabb, sem babapopsi arcúbb.
A hajam meg nőtt! Persze, hogy nőtt, eltelt három hónap, de úgy tűnik beindult a dolog! :D
Január óta 7 centit nőtt a hajam, nem rossz, nem rossz! Rengeteg babahajam is lett, amik mint az antennák állnak az összes égtáj felé, meg a frufrum alatt kb lett egy "másik frufrum" babahajakból, mókás :DD
Törni egyébként ugyanúgy törik a vége, bár nekem eddig ezt semmi sem tudta megállítani, nagyon vékonyszálú a hajam és törős (na meg persze kenek rá mindent is, az se hatott) igazából az volt a célom, hogy többet növekedjen, mint amennyit le kell vágnia a fodrásznak, majd a következő vágásnál megmondja, mi a helyzet, remélem abbamarad ez az évek óta stagnáló hajhossz dolog.
A kapszula+pezsitabi kombót pedig még egy darabig biztosan szedni fogom, nagyjából másfél havi adagom van még, fogok még venni.

Jan 18: Tehát egy hónapja szedem, kitartóan, este vacsi után minden egyes nap. Gyomorégést nem tapasztalok, hányingerem sincsen. A hajam mintha fényesebb lenne, babahajak mintha, de a hajam nem nőtt többet, mint szokott, a pólón be sem jelöltük ezt a hónapot, mert kb semmi növekedés.
Ezért még le nem pontozom, mert írták több helyen is, hogy egy hónap után indul be a dolog, kíváncsian várom, havonta igyekszem updatelni :)

Desigual Fresh Bloom

Desigual Fresh Bloom
2019. március 19.

Krémmánia beauty boxban jutottam hozzá, kinyitottam, megszagoltam, "hát ezt inkább most ne" címszóval belevágtam az egyik táskámba, ami bekerült a szekrénybe, aztán el is felejtettük egymást hosszú hónapokra.
Most, hogy kitavaszodott (fogjuk rá) előkerült a táskám és hoppá, benne lapult türelmesen ez a kis cuki :)
Őszinte leszek: sosem voltam az a típus, aki évekig kitartóan egy illattal jár-kel a világban, mikor milyen évszak/kedvem van, aszerint fújom be magam reggelente.
Most szeretjük egymást, kedves, virágos, tavaszos atmoszférát ad. Már a sálamba is beköltözött néhány nap után, megkedveltem :)
Nem egy bonyolult illat, de egy vidám nap elkezdésére ez most egy teljesen jó választás lehet.