Masnilány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Syoss Salonplex Szérum Hajápoló Hajfestékadalék

Syoss Salonplex Szérum Hajápoló Hajfestékadalék
2020. február 21.

Hajfestéskor mindig két doboz fogy, nagy luxusnak éreztem volna, hogyha mindkét adagnál eltolok egy ilyen ampullát. Tőfestéskor nem használtam, mindig a második adagnál raktam bele, amikor a hosszára kentem a cuccot.
Hát. Amit ígér végülis hozza, mert sokkal puhább és selymesebb a hajam és tényleg kevésbé roncsolódnak a hajvégek.
Viszont: amióta ezt használom (2 festés) sajnos elkezdett foltosan kopni a festék a hajamból. Alapjáraton mindig szépen egyenletesen kopik, de ez, hogy már festés után 1,5-2 héttel már kezd igénytelenül kinézni a hajszínem, na az már nagyon gáz.
Baromira sajnálom, mert hajminőség javításban tényleg szuper ez a valami, de én ezt így nem akarom.

Glory Holt-Tengeri Sószappan

Glory Holt-Tengeri Sószappan
2020. február 18.

Teljesen véletlenül bukkantam rá egy drogériában csatangolva. Fekete szappan, szénszappan, kénszappan, meg már minden kutyafülét is kipróbáltam a ragyáimra, de mindig csak annyit értem el, hogy fájósra szétszárították az arcom, a patik meg ugyanúgy jöttek.
Itt az olívaolaj győzött meg, gondoltam ez hátha nem lesz annyira durva és bejött!
Első körben, mivel nagyon gáz volt a bőröm, két hétig minden reggel és este végigdörzsöltem vele az arcom, kicsit hagytam száradni, aztán lemostam. Most is ugyanígy nyomom, csak most már napi 1x. Utána szemkörnyéken szoktam csak hidratálni.
Gyönyörűen leszárította a pattanásaim, az arcbőröm nagyon rég volt ennyire szép! :)
Sajnálom, hogy ennyi kört futottam mire megtaláltam, remélem még nagyon sokáig kapható lesz.

Syoss Renew 7 Sampon

Syoss Renew 7 Sampon
2020. február 7.

Még sosem találkoztam olyan samponnal, aminek a használata után bármit csinálhatok, kb betonkemény lesz tőle a hajam. Na ő nálam ilyen sajnos.
Vékony szálú, száraz tincseimnek bár sok reményt kínált, nem lettünk barátok.
Kézmosóként végezte.