masnis

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Aromax Beardmax Bőr- és Szakállkondicionáló Olaj

Aromax Beardmax Bőr- és Szakállkondicionáló Olaj
2018. szeptember 24.

Klassz kis olaj, de tényleg nem puhított igazán, viszont nem is ígért nagyon ilyesmit. Pasi elhasználgatott több üvegcsével is a szakállas korszakban, imádtam az illatát. Valahogy rendezettebb volt a szakálla, mint amikor nem használt semmit, és az összetevői is szépek. Akcióban megéri rá beruházni. Nem csodaszer, de jó kis termék.

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2018. szeptember 19.

Rajtam nektarinnal és mandarinnal keveredő virágillat ez. Üde és mesterkéletlen. Tényleg nem egy bonyolult illat, de ez az első parfüm, amire azt mondom, hogy természetesnek hat rajtam. A tartóssága közepes (este már a zuhany alatt nem érzem), de nem szoktam belőle sokat fújni, és így elég kiadós a nagy kiszerelés. Szeretem. 😊

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal
2018. szeptember 1.

Natúr vonalon nem rossz. 1300 ft-ért vettem kb, de viszonylag sokáig kitartott, szóval így nem éreztem annyira borsosnak egy kis tégelynyiért. Sajnos hosszú távon szárítja a hónaljamat, szerintem a szódabikarbóna a ludas, illetve nem gátolta meg maradéktalanul nap végéig mindig a szagok kialakulását. Kedveltem amúgy, és a kenegetős módszert sem érzem macerásnak, de azért még keresgélek. :)

1 MÁRKA