Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bill Blass Hot EDC

Bill Blass Hot EDC
2022. január 7.

Ó az az örökös kíváncsiság! Nem hagy nyugodni, folyton piszkál, már-már anyagi romlásba visz. Pláne ha az összetevők között tömjén, fahéj, szegfű is szerepel, akkor aztán minden észérvem elvérzik. Ez az illat rajtam egy aldehides, de száraz, poros, majdhogynem karcos kezdést produkál, de már a legelején finoman kiérződik a fahéj és a szegfű. Majd pár perc után balzsamossá válik, kisimul, eltűnik a karcos él és YSL Opiummá alakul egy kis méz (vagy inkább méhviasz) és erőteljes cédrus-tölgymoha támogatással. Volt régebben egy illat a Regine's, azt vélem még felfedezni benne. A tartóssága szuper, még rajtam is 4-5 óra, ami azért nagy szó mert a bőröm a Diorokat, Chaneleket, Tom Fordokat is úgy dobja le, mint vadló a féllábú indiánt. Egyszóval nekem ez maxipont.

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy
2021. október 31.

Valóban nagyon finom, elegáns és nőies illat. Szerencsére rajtam nem citrusos,hanem kellemes üde rózsás illat. Egyetlen problémám vele az, hogy a bőröm kb 1 óra alatt ledobja. Ez sok parfümmel előfordul, kevés marad meg rajtam sokáig. Emiatt nem fogom lepontozni, talán a kémia az oka, nem tudom. Legközelebb teszek egy próbát ruhára fújva is, addig 4 csillagocska.

Aubusson Private Collection Radiant Iris EDP

Aubusson Private Collection Radiant Iris EDP
2021. október 31.

Az az igazság, hogy én kicsit íriszesebb illatot vártam a nevéből kiindulva. Rajtam viszont egyértelműen LVEB. Mondjuk ezt a feketeribizli-vanilia-pacsuli kombóból már sejteni lehetett, pláne hogy még rá is erősít a pörkölt cukros mandula az édes vonalra. Illatként nem rossz, és tartós is, de nekem valahogy kimaradt a lényeg, az írisz.