Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Tom Tailor East Coast Club Woman

Tom Tailor East Coast Club Woman
2020. március 29.

A legkisebb lányom parfümös polcán pakolásztunk, amikor a kezembe került egy kis üveg, az alján úgy 7-8 ml maradékkal. Nem is tudtam, hogy van ilyen parfümje. Kíváncsiságból magamra fújtam aztán meg is feledkeztem róla. Úgy egy jó félóra múlva valami elképesztően finom, édeskés púderillat csapott meg, először nem is értettem, honnan jöhet. Szóval rajtam nem gyümölcsös és nem is sportos, hanem egy meglepően nőies kellemes visszafogott púderillattá alakul. Természetesen megkaptam tőle a maradékot :o)

Oriflame Infinita EDP

Oriflame Infinita EDP
2020. március 20.

Tegnap próbáltam ki először bőrre fújva az illatot és elsőre nem okozott csalódást. A fejillat édes, inkább gyümölcsös mint virágos, féltem is, hogy elmegy majd a mai tömegillatok irányába, de szerencsére nem. A kezdeti édesség lassan átalakul kellemes virágos illattá, rajtam icipicit rózsássá válik, ami érdekes, mert elvileg nincs benne. Összességében nem rossz parfüm, tartósságát tekintve sem panaszkodom, rajtam a niche parfümök se tartanak ki 6 óránál tovább. Nem bántam meg, hogy esélyt adtam neki. Ja és az üveg, hát az tényleg nagyon tetszetős :o)

Charriol Tourmaline EDT

Charriol Tourmaline EDT
2020. március 10.

Tavaszi zöld-vizes illat finom virágos felhanggal. A borostyán érdekessé teszi, szerintem ettől lesz más, mint a többi ilyen jellegű parfüm. Nem nagyon szeretem a könnyed-aquás illatokat, de ez nagyon megfogott, van benne valami egyedi. Ja és a parfümőr Guillaume Flavigny :o)