Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Monotheme Fine Fragrances Venezia White GardeniaEDT

Monotheme Fine Fragrances Venezia White GardeniaEDT
2021. január 21.

8 éves cserfes kislány, két piros katicás hajgumival felfogott copffal szalad haza a csendes falusi utcán. Amikor a "templomos néni" háza elé ér, megáll. Nem tud betelni a kiskertből áradó hófehér virágok illatával. Eltelt majd fél évszázad és az akkori kislány most ugyanazt az elbűvölő tiszta fehér illatot érzi mint akkor. Gyönyörű parfüm ez kérem, olyan igazán ártatlan, üde, bájos színtiszta virág. Viselni viszont biztosan nem fogom, mert egyszerűen nem illik hozzám ez a fajta ártatlanság bármennyire tetszik is.

Oriflame All Or Nothing Parfum

Oriflame All Or Nothing Parfum
2020. november 20.

Egyelőre mintát kaptam csak belőle, két alkalommal tettem próbát vele. Rajtam halványan bőrös, édes és enyhén virágos. Nem annyira vonzódom az édes-szirupos illatokhoz, de ez nem is olyan. Teljes ára eltúlzott, annyit nem ér, tekintve, hogy nem is túlzottan tartós, pedig a reklámszöveg azt sugallja. Mindegy, lehet, hogy akciósan lecsapok egyre, már csak az üvege miatt is :o)

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2020. október 27.

Hát nevessetek ki, de ez rajtam olyan mint a must. De eskü! Pont mint otthon "kisfalumban" a kékszőlő must. Az illat nosztalgikus, kellemes emlékeket idéz, de mint illatot magamon viselni? Azt azért nem, köszönöm!