Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Oriflame Signature for Her

Oriflame Signature for Her
2023. április 23.

Nem kedvelem a katalógus illatokat bár egy-két kivétel azért akad. Ezt a parfümöt az egyik kolléganőmtől kaptam, szerinte tipikusan én vagyok, És mennyire igaza lett! Olyannyira, hogy ez a parfüm az, amit azóta már ismételten beszereztem és tervezek is még pár üveggel birtokolni. Ez egyáltalán nem jellemző rám, eltekintve a 4-5 favorittól amiből ugye mindig van itthon, még sosem fogyasztottam egynél több üveggel ugyanabból az illatból. Rajtam csodásan alakul, az eleje erőteljesebb, már-már harsány rózsa és levendula keveréke, majd egy finoman édes púderes illattá szelidül. Sokan megdícsérték már rajtam, a tartósságával és a hatósugarával sincs semmi baj. Nekem nagyon betalált :o)
Pár hét kihagyás után tegnap újra használtam és igencsak elcsodálkoztam. Teljesen olyan lett rajtam mint az imádott, de már sehol sem kapható Guerlain My Insolence edp! Meseszép illat ez!

Courreges Blanc De Courreges EDP

Courreges Blanc De Courreges EDP
2022. április 7.

Ma alkalmam nyílt kipróbálni az illatot és elsőre nagyon megtetszett. Valóban fás-púderes, kissé száraz mégis lapul benne valami pajkosan édes virágosság. Tavaszra-nyárra remek lesz, amúgy sem rajongok az édes illatokért, nyáron meg pláne nem, így ezt nagy örömmel fogom majd használni.

Paco Rabanne Ultraviolet EDP

Paco Rabanne Ultraviolet EDP
2022. február 22.

Végigolvasgattam a hozzászólásokat és nagyon meglepett, hogy senki sem érez ki belőle ánizsos jegyeket. Az én bőrömön azonnal előbújt valahonnan pedig sehol sem olvastam az összetevők között. Így aztán már nem tudok elvonatkoztatni az Angel-től, ha akarom ha nem csak azt érzem ki belőle. Sajnos nem tudtam megbarátkozni az illattal annak ellenére sem, hogy a leszáradás aztán bőven ontja az ibolyát. Csak és kizárólag emiatt lett 4 csillag!