Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Christine Darvin Charming EDT

Christine Darvin Charming EDT
2019. szeptember 29.

Anitának hála már egy ideje nálam csücsül ez a finomság, de ma volt az első nap amikor nem csak illatolgattam, hanem viseltem is.
A kezdeti poros, kissé kesernyés icipicit füstös nyitás után egy nagyon kellemes, púderillattá alakul. Nem a rózsás púderességre gondolok, hanem a Villoresi féle Teint De Neige száraz-poros púderessége bontakozik ki rajtam. Igazán jól eltalált és sajnos kevéssé ismert illat.

Palette Intensive Color Creme

Palette Intensive Color Creme
2019. április 25.

Hatalmas csalódás! Mondjuk azt eddig is tudtam, hogy a Palette nem egy megbízható a színhűség terén, ne de ez azért túlmegy minden határon! Az N5 sötétszőke árnyalatot vettem és a szép világosbarna hajam olyan sötétbarna lett, hogy már feketének is elmegy. Azt hittem elsírom magam a végeredmény láttán! Most mehetek leszedetni a festéket. Soha az életben nem veszek több Palette terméket!

True Blood Forsaken

True Blood Forsaken
2019. február 11.

Egy netes parfüméria oldalán nézelődtem a párom lányával amikor kiszúrta ezt a parfümöt. Ismerte a sorozatot amiről a nevét kapta, az üvege csodaszép, hát utánanéztünk az illatnak. A leírásból ítélve nem lehetett rossz. Hát kérem nem is az! Megrendeltük, azonnal két üveggel, egyet neki egyet magamnak és már az első szippantás meggyőzött róla, hogy jó döntést hoztunk. Kellemes édeskés virágillat, picit krémes érzés, simogatja az orrom. De valóban érzek benne egy leheletnyi utalást a vérre. Nem tudom mi az az összetevő, ami ezt kihozza, még ha nagyon lágyan is, de ott van. És az árához képest meglepően nagy hatósugarú és tartós illat.