Massacre

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Too Faced Born This Way Alapozó

Too Faced Born This Way Alapozó
2019. szeptember 15.

Kedvenc alapozóm lett, eltekintve attól, hogy 1 árnyalattal sötétebbet rendeltem mint amire szükségem lett volna, de vettem hozzá egy Nyx Foundation Mixert és tökéletesen működik azóta. :D Viszonylag folyékony alapozó, ezért nem olyan nehéz viselet mint pl egy Huda Faux Filter, bár nincs is akkora fedése, de nekem ez pont bejön mivel a természetes fedést kedvelem. Nem ül bele a ráncaimba, nem mozdul el (mondjuk az én száraz bőrömön az amúgyis ritka), nincs illata ami nekem mégegy plusz mivel néha rosszul tudok lenni ha egy alapozó illatosított (főleg ha ilyen nagyon natúr az illata mint pl. a Tarte alapozómnak). Összességében ajánlani tudom csak, bár szerintem száraz bőrű embereknek lehet jobban beválik, sőt árban sem olyan húzos a többi highend alapozóhoz képest.

Beautyblender

Beautyblender
2019. szeptember 15.

Elég drága sajnos, de ettől eltekintve nagyon jó minőségű szivacs, könnyű vele dolgozni, bár nekem annyi negatívum tűnt fel hogy mikor már úgy kb fél éve megvolt, akkor nagyon megkeményedett és szinte alig bírtam bevizezni rendesen. Tisztítani is nehezebb volt nekem mint pl. egy RT blendert, amiből minden folt kijön; hát a BB-ben maradtak alapozófoltok amiket soha semmivel nem tudtam kiszedni. Ennek ellenére elég sokáig bírta, majdnem egy évig használtam, aztán higiéniai okokból váltam meg tőle.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. szeptember 15.

Ár-érték arányban egész jó, puha, jó az alakja, ezért viszonylag könnyen lehet vele dolgozni. Én mindig bevizezem előtte és úgy sokkal könnyebb szerintem vele felvinni az alapozót vagy korrektort. A foltok is teljesen jól kijönnek belőle, én személy szerint mosogatóval és olívaolaj keverékkel szoktam kimosni, mindent kihoz belőle, de tényleg. Egyetlen hibája, hogy könnyen szakad, úgyhogy mosásnál vigyázni kell rá, szóval nem tudom mennyire lesz tartós.