Massacre

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

fresh Soy Face Cleanser

fresh Soy Face Cleanser
2021. július 12.

Nem gondoltam volna, hogy van különbség olcsóbb és drágább kategóriás arclemosó között, de amióta ezt használom a bőröm teljesen helyre jött. Sminket nem ezzel szedek le, arra ott van a Glow Recipe balzsamja, dupla tisztítás részeként azzal nagyon jól működik. Reggel csak ezt használom, nagyon jó érzés a bőrön és nekem egyáltalán nem lesz száraz tőle a bőröm pedig hajlamos rá, pl. a Neutrogena Hydro Boost lemosója után ez sokkal jobban ragyogóvá és puhábbá teszi a bőröm. Az illata furi uborkás, de szerintem kellemes :) Nagy kiszerelésben vettem meg, egy ideig elleszek vele!

Patrick Ta Major Glow Lip Shine

Patrick Ta Major Glow Lip Shine
2021. július 8.

Úgy bíztam benne, hogy pigmentált lesz de nem az 😭 “Is she younger than me” árnyalatban rendeltem meg mondván ez a legsötétebb, de olyan mint egy átlátszó szájfény, pici csillámokkal, amik rajtam rettenetesen néznek ki, ugyanis nagyon gyengén pigmentált ajkaim vannak, kb hullának nézek ki bármilyen szín nélküli szájfénnyel… biztos van akinek jobban áll, én megbántam. Amúgy mentolos csoki illata van, ha valaki ismeri az After Eight nevű csokit, na pont olyan. Nem ragad, egész kényelmes de hamar el is tűnik rólam az a kis semmilyen csillám ☹️

Sweet Chef Kale + Vitamin B Serum

Sweet Chef Kale + Vitamin B Serum
2021. július 8.

Uuuu én vagyok az első! 😄 Már régóta szemeztem vele a Cultbeautyn de mindig volt szérum amit használjak, ezért csak most rendeltem meg. Sajnos az üveg nincs annyira tele mint gondoltam, elég gyorsan el fog így fogyni, pedig csak reggel használom. A pipettát sokan szidják, de csak meg kell szokni, hogy ez egy sűrű termék, nem fog folyni, ezért ilyen kis “golyókat” kell az applikátorral rakni az arcra. A hatása szerintem rendben van, nem csodaszer, de jó kis összetevők vannak benne amik segítik a bőrt, nappalra szerintem ideális lehet, de senki ne várjon tőle megváltást. Nem tud többet, mint egy sima hiarulonsav, szerintem emiatt nem is fogom újra venni, maradok a The Ordinary szérumjainál, azok viszont verhetetlenek! Végülis örülök, hogy ezt is kipróbáltam, a csomagolás nagyon cuki 😄