Massacre

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Inkey List Oat Cleansing Balm

The Inkey List Oat Cleansing Balm
2022. augusztus 11.

Januárban vettem és kb most jutottam el oda, hogy nehezen lehet belőle kinyomni a cuccot, de szétvágtam a tubust és még nagyon sok van benne! CultBeautyról rendeltem akciósan, így teljesen megérte az árát, igaz, hogy testesebb lemosó és kell utána egy vizes bázisú, hogy teljesen eltűnjön a réteg amit hagy, de nekem bevált. Az olajos lemosóktól félek, mert sokszor árpát okoztak a szememen, de ezzel semmi gondom nem volt. Enyhe illata van, minden sminket szépen eltávolít.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2022. augusztus 3.

Este használom, nagyon száraz a bőröm de semmi gondom nincs ezzel a termékkel. Kevés is elég belőle mert tényleg olyan nyálkás de szépen beszívódik. Tetszik, hogy ilyen nagy a kiszerelése, a negyede fogyott el kb 3-4 hónap alatt. Nemtudom mennyire csodaszer, inkább ilyen nem árt de nem tudom használ-e termék, de nagyon szeretem, van hogy szérum sem kell a bőrömre annyira jól hidratál.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2022. augusztus 2.

Először jónak tűnik amikor megfújja az ember, majd ahogy telnek a percek és órák, rájön, hogy olyan migrént lehet tőle kapni, hogy egész nap nem heveri ki az ember. Aki szereti a virágos illatokat, ami kicsit édes is, annak biztos jó választás. Én megváltam tőle, nem az én illatom.