matanee

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. július 26.

Régóta az Yves Rocher kamillás lemosó olaját használom, most ehhez kaptam egy újsághoz tesztert. Valóban több vizet kell használni hozzá, hogy rendesen lejöjjön, de nekem ez annyira nem zavaró. Nagyon szép az INCI, örülök, hogy nincs benne illatanyag, valóban nem csípi a szemem, semmi irritációt nem okozott. Mivel sokkal kíméletesebb az ára, mint az YR lemosójának, valószínűleg meg fogom venni teljes kiszerelésben is és kipróbálom, hátha hosszú távon is át tudok állni erre. :)

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP
2020. június 28.

Nagyon szeretem, ajándékba kaptam egy termékmintát karácsonykor. Annyira isteni az illata, nekem nagyon bejön. Télen szoktam leginkább használni, jó fűszeres, nagyon nőies, én odáig vagyok tőle. Talán egy baj van csak vele, hogy viszonylag hamar elillan, de amíg tart, addig levesz a lábamról. :)

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2020. június 9.

A Body Shop aloés habzó arclemosóját használtam kb. 2 hétig az igencsak zsíros, pattanásos bőrömre, viszont engem túlságosan kiszárított, csípett, utána húzódott a bőröm rendesen. Ennek a helyére kerestem egy gyengédebb - és olcsóbb - alternatívát, így akadtam erre az arctisztítóra. Egyből megfogott, hogy milyen csodálatos az összetevő-listája, az áráról nem is beszélve, úgyhogy rohantam a DM-be beszerezni. Nem csalódtam. Ég és föld a különbség, sokkal gyengédebb és kímélőbb, az arcomon nem úgy megy át, mint egy buldózer, nem száraznak érzem utána a bőrömet, hanem üdének és hidratáltnak. Csillagos ötös, amiért nincsen benne illatanyag, és habár a lista végén, de még niacinamide is van benne, ennek külön örültem. :) Kellemes az állaga, nagyon szépen el lehet dolgozni az arcomon, nem csípi a szemem és a pattanásaimat sem, azt a szempillaspirál maradványt is lehozza, ami az olajos sminklemosó után esetleg maradtt. Érdemes előtte sminklemosót használni és utána a dupla tisztítási rendszert követve rámenni egy tisztítóval, ez az arctisztító tej második lépésként tökéletes. Remélem hosszú távon is ilyen jó élményeim lesznek vele. :)