Best of Beauty 2019

Matilda

Regisztráció dátuma: 2014. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 57 eladás
Megnézem

Balea Soft & Clear Anti Pickel Wärme Maske

Balea Soft & Clear Anti Pickel Wärme Maske
2017. október 25.

Nem melegít annyira, mint amennyire vártam, de lehet az is befolyásolta a hőérzetemet, hogy 200 fokos vízben feküdtem használat közben a kádban. Maga a krém világoskék színű, fura illatú, sűrű, kissé nyúlós, de könnyen kenhető és könnyen lemosható. Az összetevői nagyon jók, problémás bőrre kiváló. A szalicilsav, kaolin és cink tartalmú maszkok mindig csodát tesznek a bőrömmel, ezzel sem volt másképp. Használat után a bőröm puha, egységes és ragyogó. Szerencsére nem szárít, ami a kaolinos maszkoknál elég jó teljesítmény. Vettem belőle rögtön még egy párat. A totes meer is a fehér agyagos-cinkes maszkjuk mellet ő az új kedvencem.

Lioele Beyond Solution BB Cream

Lioele Beyond Solution BB Cream
2017. augusztus 24.

Szerencsére csak mintám volt belőle. Nekem nagyon nem jött be ez a BB, furán ül a bőrön és kicsillogok tőle szinte rögtön. Nem venném meg, nagyon kényelmetlen. Kétszer adtam neki esélyt, de hiába. Le kellett mosnom, mert nem bírtam így elmenni itthonról.

Tonymoly The Fresh Phytoncide Pore Essence

Tonymoly The Fresh Phytoncide Pore Essence
2017. augusztus 24.

A hatását nem vettem észre sajnos, cserébe viszont borzasztóan ragad utána a bőröm. Egyetlen pozitívuma, hogy a csomagolás nagyon esztétikus, de ezzel nem megyek sokra.

2 ÖSSZETEVŐ