Matzee

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

IsaDora Cover Up Foundation & Concealer

IsaDora Cover Up Foundation & Concealer
2018. október 12.

Legjobb alapozó,amit valaha használtam.Tartós, maximálisan fed, megfelelő ecsettel gyönyörűen felvihető, valódi álom!évek óta újravevős, és nem is kísérletezem mással ( évekig kerestem a megfelelőt minden árkategóriából)

L.O.V Eyettraction Magnestic Loose Eyeshadow

L.O.V Eyettraction Magnestic Loose Eyeshadow
2018. október 12.

glamour napok idején a Müllerben kiárusításban volt, 2300Ft-ért (-20%),6 árnyalat maradt belőle, egyből 3at vettem (2 barnás egy lila) . Meggyőző a kiszerelése, masszív üvegtégelyben van, iszonyú nagy mennyiség van benne, és hihetetlenül pigmentált. Könnyű vele dolgozni, én primert használok minden szemfesték alá, tartós, gyönyörű színe van, és könnyen eldolgozható. Nedves és száraz ecsettel is kipróbáltam, mindkettő meggyőzött.Kevés szükséges belőle, és ragyog utána az eredmény.Ebayen még plusz 2 kékes árnyalatot még ma megrendeltem belőle :)

Essence Cosmic Cuties Glitter Switch Folyékony Ajakrúzs

Essence Cosmic Cuties Glitter Switch Folyékony Ajakrúzs
2018. október 12.

Müllerben vettem a Glamour napok idején, és a tesztert kipróbálva meglepődtem, mennyire pigmentált.Egyből magamhoz ragadtam a bordó,magenta, és lila árnyalatot, nem gondolkodtam sokat, egyből meggyőzött. Itthon felkenve picit meglepődtem, mennyire szárazra szárad, de cserébe RETTENTŐ tartós, nincs az a (nem zsíros) étel ,vagy ital, amitől elmászna a számon. Az applikátor annyit vesz fel, hogy vagy felső vagy alsó ajakra elég egy "adag". Csillámos, de nem "Zavaró", biztos, ha müller környékén járok újra, betárazok belőlük.Nekem a "világosrózsaszin" túl világos, de én ősz típus vagyok. A kéket inkább extrémebb színeket bevállalóknak tudom elképzelni :)