MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2021. március 5.

Szerintem sem annyira kifejezetten rózsás illat, leszáradás után a tonkababos-vaníliás jelleg sokkal jobban dominál. Egészen tartós, de napközben azért egyszer újra kellett fújni. Ha valaki szereti nőiesnek, dögösnek, csábítónak érezni magát egy parfümtől, akkor ezt kifejezetten ajánlom. Ki fogom még próbálni ennek a márkának a többi illatát is.

Dor Körömlakk

Dor Körömlakk
2020. december 26.

Szuperjó körömlakk, tényleg lekörözi a neves márkákat is! Fodrászkellékesben és egy kis 100ft-os boltban szoktam venni,azt hiszem 390 Ft körül van. Könnyen, egyenletesen felvihető, gyorsan szárad, ennél aztán nem kell félni, hogy párnanyomatos lesz. Annyira meggyőzött, hogy 4 színt is beszereztem:
-76.: gyönyörű korall árnyalat, extra fényes, ez a kedvencem, nagyon tartós, meg se moccan takarítás és lábasok sikálása után sem!
-61/6: pisztáciazöld
-71: pinkes rózsaszín
-4: karamelles árnyalat, ezüstös beütéssel.
A százasban erősen szemeztem még egy nagyon durva sötétkék, és egy lilás, kissé búzavirágkék árnyalattal... legalább ez olyan árban van, hogy akkor sincs lelkiismeret-furdalásom ha 5 db-ot veszek :D

Update: karácsonyi körömlakknak megvettem a 3/2-es gyönyörű rubinvörös árnyalatot. Erről is csak jót tudok mondani, egyenletes, tartós, gyorsan szárad, különlegesen szép színe van.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. augusztus 11.

A go ginza árnyalatot vettem meg, ami egy gyönyörű halvány rózsaszínes lila. Két rétegben kentem fel, alaplakk és fedolakk nélkül tegnap este. Ma délután a végén elkezdett lepattogni, ugy, hogy nem csináltam semmi extrát. Pedig vágytam nagyon más színre is, meg tényleg szép fenyes, mint egy gel lakk, jól fed, de ilyen hamar sok olcsó lakk se kezd el pattogni... Csalódtam :(

1 ÖSSZETEVŐ