Mayasos

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. december 17.

Sajnos mi nem illünk egymáshoz... nagyon megtetszett a leírás alapján, aztán minta alapján többször is próbálgattam, de sajnos mindig kudarcba fulladtak a próbálkozásaink. Magamon sem tetszik és másoknak sem tetszik rajtam ez a parfüm. Engem rövid idő múlva kifejezetten zavar. Amúgy nagyon izgalmas parfümnek tartom, tudni kell viselni. Akihez illik, annak remek társa lehet.
UPDATE: Nem tudom, hogy mi van ebben az illatban, de nem tudok ettől a parfümtől szabadulni... Karácsonyi nézgelődés közben magamra fújtam és teljesen lenyűgözött. Két napig a kabátom ujján szagolgattam és nem bírtam betelni vele. Nem értem. Az előbb megrendeltem egy 30 milliset...

Whamisa Bio Habzó Arclemosó Krém

Whamisa Bio Habzó Arclemosó Krém
2019. december 17.

Enyhén habzó??? Soha életemben nem volt még ilyen arclemosóm, ami ennyire kemény-tömör habot képezne, mint ez! Nem tudok olyan keveset kinyomni a tubusból, hogy ne habozzon fel brutálisan! Már kb. egyetlen rizsszemnyit használok belőle, de még ennyit is soknak érzek. Amúgy remek érzés használni, tetszik az illata (bár jobb lenne, ha nem lenne benne piros összetevő), és nagyon jól tisztít! Nem szárít, kellemes a bőrérzet utána. A tíz lépéses koreai rutint már nem a Whamisa termékeivel folytatom, mert más jobban bevált, de mivel ez itt van elég drágán szinte ipari mennyiségben, ezért elhasználom.
UPDATE: Lassan eltelt egy hónap, hogy használom, és imádom! Bőröm imádja, úgyhogy megadom az öt csillagot.

Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask

Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask
2019. november 29.

Imádom. Reggelre széppé és puhává varázsolja az arcomat. Esti rutin utolsó lépéseként használom. Mivel nagyon bevált a márka, megrendeltem hozzá a C vitaminos szérumot is és majd azzal használom tovább. Kíváncsian várom, remélem felturbózzák egymást!