Mayasos

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Vitamin Booster Bőrápoló Ampulla Multivitamin

Isana Vitamin Booster Bőrápoló Ampulla Multivitamin
2021. április 15.

Régen megvettem, de nem használtam, a polcon porosodott. Mostanában elég sok ampullakúra reklám jött velem szemben, így elkezdtem érdeklődni az ilyen termékek iránt. Egyre jobban rákattantam a témára és nagyon megtetszett a koncepció. Rendeltem is egy elég borsos árút egy klassz márkától, de közben ráakadtam a polcon erre az Isanára. Lelkesen elkezdtem használni és szerintem elég jó! Esti rutinba beépítve elég jól teszi a dolgát, és szerintem felveszi a versenyt a nagy márkák drága cuccaival is, mert összehasonlítgattam az összetevőket és tulajdonképpen ennyiért szuper kis heti tuningot lehet vele kivitelezni. Szerintem újra fogom venni, ha eszembe jut. És tulajdonképpen ajánlom, mert kiütéseket/bajd nem okozott.

Zendium Sensitive Fogkrém

Zendium Sensitive Fogkrém
2020. augusztus 7.

Kényszerűségből használom ezt a terméket. :( Pár éve érzékenyek lettek a fogaim, így a hagyományos fogkrémeket elfelejthetem. Elkezdtem az érzékeny fogakra valókat használni, de rettenetes pattanások alakultak ki a szám körül. Szerintem ami létezik a bolygón, az összes ilyet kipróbáltam (olcsóbbat, méregdrágát) de mind okozott mellékhatást. Ezt a típust a netről rendelem kínomban (egyetlen boltban, drogériában sem találok soha) és ez nem okoz pattanásokat. Szállítási költséggel együtt (is) nagyon drágállom, nem is érdekel, hogy nem habzik rendesen, csak ezt tudom elviselni. Hát ez van, végül is az érzékenységre megfelel és mivel nincs mellékhatása, 4 csillag.

Philips Lumea Advanced IPL Szőrtelenítő Készülék SC1995/00

Philips Lumea Advanced IPL Szőrtelenítő Készülék SC1995/00
2020. július 26.

Nagyon régóta megvettem, de először nem boldogultam vele... Nem tapasztaltam eredményt ezért elment a kedvem tőle. Másfél hónapja mégis elővettem, gondoltam adok neki még egy esélyt. És milyen jól tettem! Itteni véleményre alapozva hetente villantottam és a hatás valami csúcsszuper! Most vagyok túl az ötödik kezelésen, de már alig nőtt néhány szál szőr az alkalmazott területeken! Hihetetlen, hogy nincs borosta, nem minden nap a hülye borotválásról szól! Innentől kezdve ritkítom a kezelések sűrűségát és fenntartó kezelések lesznek.