maybeshesamaybelline

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
2017. október 29.

Munkám miatt rendszeresen tesztelek, próbálgatok Dior, Chanel, Guerlain stb hasonló márkájú rúzsokat, egyéb sminkeket. Hát több mint egy év alatt sem változott a kezdetben kialakított véleményem: rúzsokban a YSL verhetetlen. Tartósságban a Dior szintjén van, de nekem az ő árnyalataik túl pinkesek. Ez a vonal pedig a klasszikus luxus rúzs fogalma. Nekem a 9-es árnyalat az abszolút kedvencem. Tartós és nem is szárít annyira, mint gondolná az ember. A színválaszték pedig szerintem kiváló! Alap darab :)

wet n wild Photo Focus Foundation

wet n wild Photo Focus Foundation
2017. október 6.

Jó fedése van, elég erős a szaga mondjuk. Ennyi pénzért szerintem teljesen korrekt, a Magyarországon kapható, ugyanilyen árkategóriájú alapozókat szerintem túlszárnyalja!
Építhető a fedés, kicsit mondjuk beleül az apróbb ráncokba, de tűrhető. Nagy a színválaszték. Az ár-érték arány miatt viszont megérdemel 5 csillagot.

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2017. október 5.

Better than sex dupe-nak szerintem tökéletes, az elején nekem is folyékony volt, de kb a második alkalommal már nagyon tetszett a végeredmény. Szépen szétválaszt, ível, megemel, mint ahogy a Too Faced spirál is. Nekem mindkettő van, és szinte ugyanolyan a keféjük is, meg a végeredmény is