maybeshesamaybelline

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrtípus: Normál

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2020. június 29.

2020. 05. 24.
tökvéletlen, próba-szerencse alapon vettem a DM-ben, 3000 ft volt. nem fűztem nagy reményeket hozzá. sajnos nem túl régóta vagyok tudatában, hogy mennyire fontos a fényvédelem, így ez a harmadik fényvédő csak eddig, amit próbáltam... pár egyik sem volt rossz eddig, ez telitalálat volt, így az első nap alapján (majd írok update-et). sajnos nem volt nálam a hidratáló krémem, úgyhogy csak ő volt magában a fejemen ma. olyan puha volt az arcom, hogy nem hittem el :D maga a krém nagyon folyékony, és emiatt annyira könnyed az arcon, hogy egyáltalán nem éreztem, hogy rajtam van. nagyon gyorsan beszívódott, és semmi fehér réteg nem maradt utána. pedig többször is felkentem (ugye úgy hatékony igazán a fényvédelem)
szóval eddig nagyon tetszik:)
Update: továbbra is nagyon tetszik, le nem égtem, ragadni nem ragad, sminkeltem is rá egyszer (bár csak korrektort a szemem alá), pattanásaim nem lettek (sőt, inkább szebb lett az arcom mostanában), abszolút nem volt problémánk, szimbiózisban élünk :))) szerintem ennyi pénzért ajándék!
Update2: most, hogy bejöttek az igazi tűző napos, magas UV sugárzásos napok, még mindig nem égtem le! nagyon fehér bőröm van pedig. :) mindenképpen újra fogom venni, ha elfogy. ( mondjuk napozni nem szoktam, azt hozzá kell tennem. de ettől függetlenül persze néha éri nap a bőrömet huzamosabb ideig)

CV Cadea Vera Azulen Paste

CV Cadea Vera Azulen Paste
2020. február 9.

Először is aki a szaga miatt panaszkodik, inkább örülhetne, hogy ebbe a krémbe nem raktak parfümöt..kivételesen ..
Egyébként nekem elég sok ilyen típusú terméken volt már (dermofil, Avon solutions, clerasil, clearoderm, fabulon, vermix, hogy csak párat említsek)..de ez az EGYETLEN ami tényleg látványos hatást ért el. Erre tényleg azt mondom, hogy csodaszer! Teljesen véletlenül vettem pedig. Már elég sokat használtam , de kb semmi nem hiányzik belőle

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
2017. október 29.

Munkám miatt rendszeresen tesztelek, próbálgatok Dior, Chanel, Guerlain stb hasonló márkájú rúzsokat, egyéb sminkeket. Hát több mint egy év alatt sem változott a kezdetben kialakított véleményem: rúzsokban a YSL verhetetlen. Tartósságban a Dior szintjén van, de nekem az ő árnyalataik túl pinkesek. Ez a vonal pedig a klasszikus luxus rúzs fogalma. Nekem a 9-es árnyalat az abszolút kedvencem. Tartós és nem is szárít annyira, mint gondolná az ember. A színválaszték pedig szerintem kiváló! Alap darab :)