mayc

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2019. február 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket, többször újravettem már. Száraz, vízhiányos bőröm van, nagyon jót tesz neki ez a testápoló.
Valóban hidratál, a bőröm nagyon gyorsan beszívja, én az illatát is szeretem.

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó
2019. február 6.

Én is tesztelésre kaptam a terméket.

Valóban nagyon intenzív az illata, bár ez engem nem kimondottan zavar, de nem is ujjongok érte.

Semmiféle hatását nem vettem észre a terméknek. Annak persze örülök, hogy nem okozott plusz pattanásokat, ez mindig előny, ha egy új terméket próbálok ki a problémás bőrömmel.

Nem vártam tőle sokat így végülis nem csalódtam olyan nagyot, de konkrétan én semmilyen hatást nem véltem felfedezni. Egyáltalán nem csinált a bőrömmel semmit.

Nagyon zsíros, tömör állaga van, számomra nehéz volt lemosni a 10 perc letelte után.

3 csillagot adok, mert plusz panaszt nem okozott, de biztos, hogy nem venném meg és ajánlani sem tudom.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2017. március 2.

A Glamour napokon vadásztam rá, de szinte sehol nem volt már belőle. Az egyik eldugott DM-ben végül találtam még egyetlen darabot. Sejtettem, hogy az az egy már biztos ki lett nyitva párszor, de vállaltam a kockázatot, mert annyi jó véleményt olvastam róla. Az első használattól kezdve imádom, csodálatos pillákat varázsol. Természetesen két hét alatt beszáradt, de azóta már beszereztem újat, azzal semmi gond nem volt, már használom egy ideje, még nem száradt be. Több spirált próbáltam már azóta, de végül mindig ezt veszem elő reggel, hogy mentse a helyzetet, mert ezzel a spirállal nem tudok hibázni. Nem tapasztja össze a pillákat, gyönyörűen ível és dúsít. Nagyon szeretem, ha elhasználtam azt a rengeteg spirált amit az utóbbi hónapokban beszereztem, csak ezt fogom használni.